پشتیبانی آنلاین

zarbdar

خانه ← لیست قیمت ها ← لیست قیمت پکیج شوفاژ دیواری های بوش ، بوتان

لیست قیمت پکیج شوفاژ دیواری های بوش ، بوتان

عنوان محصول قیمت مصرف کننده ( تومان ) قیمت با تخفیف ( تومان ) پایان اعتبار
پکیج شوفاژ دیوری بوش WBN۶۰۰۰-۲۴C RN تماس بگيريد ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
پکیج شوفاژ دیواری بوش WBN۶۰۰۰-۲۸C RN تماس بگيريد ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
پکیج شوفاژ دیواری بوش WBN۶۰۰۰- ۳۵C RN تماس بگيريد ۱۴۰۲/۰۹/۲۰

پکیج دیواری ایرتورپن دستگاهی است که می تواند آب گرمایشی و آب گرم بهداستی را تامین کند . به عبارت دیگر پکیج دیواری جایگزینی مناسب برای موتورخانه و آب گرمکن دیواری است که آب گرم مورد نیاز جهت گرمایش ساختمان و آب گرم بهداشتی را تامین می نماید .

 

پکیج شوفاژ دیواری چیست؟

پکیج شوفاژ دیواری در واقع یک موتورخانه  جمع جور است که عموما در تراس یا بالکن منازل نصب می گردد. پکیج شوفاژ دیواری می‌تواند، آب گرم مورد نیاز برای ظرفشویی آشپزخانه و حمام و دستشویی را فراهم بکند و همچنین آب گرم مورد نیاز برای فن کوئل‌ها هم با این دستگاه تامین می گردد. پکیج شوفاژ دیواری برای گرم نگه داشتن خانه در زمستان و سرد کردن آن در تابستان به کار می‌آید.

 

پکیج شوفاژ دیواری چیست؟

 

مزایای پکیج یا شوفاژ دیواری:

 • استقلال مصرف کننده
 • صرفه جویی در مصرف انرژی
 • دسترسی آسان به پکیج یا شوفاژ دیواری
 • شخصی سازی شرایط بهره برداری از تاسیسات
 • کاهش هزینه ها و قیمت انرژی
 • کاهش هزینه تعمیرات
 • بی نیازی از عایق کاری
 • اشغال حجم وجای کم
 • حفاظت از محیط زیست
 • تامین آبگرم فوری و دائم
 • هوشمندی پکیج یا شوفاژ دیواری در تخصیص انرژی
 • امنیت بیشتر
 • کارکرد آرام و بی صدا

 

پکیج شوفاژ دیواری از اجزا زیر تشکیل می‌شود:

 

فلوسوئیچ :

فلوسوئچ  یکی از اجزای تشکیل دهنده  نصب پکیج شوفاژ دیواری است. این سوئیچ در محل عبور جریان آب سرد می‌باشد و هنگامی که کاربر آب گرم را باز می‌کند، قطعه شناور داخل آن حرکت می‌کند و طی فرایندی باعث روشن شدن مشعل می‌شود.

 

شیر کنترل گاز:

از مهمترین اجزای پکیج شوفاژ دیواری شیر کنترل گاز می‌باشد که با  تغییر هنگام جریان ورودی گاز شعله دستگاه را تنظیم می‌کند و اگر به هر دلیل پیلوت خاموش بشود، این شیر باید بلافاصله جریان گاز را قطع کند. در واقع این شیر نقش ایمنی دستگاه را برعهده دارد.

 

مشعل:

از اجزای دیگر تشکیل دهنده پکیج شوفاژ دیواری مشعل امی‌باشد. مشعل برای روشن شدن نیاز به دمیدن اکسیژن ندارد و هوای مورد نیاز خود را از محل اتصال دودکش تامین می‌کند. کارکرد و  نحوه عملکرد این مشعل‌ها بسیار با کیفیت و ماندگار می‌باشد و کمتر نیاز به تعمیر و نگهداری پیدا می‌کنند.

 

شیر سه راهی:

کاربرد اصلی شیر سه راهی در زمستان و هنگام عملکرد گرمایشی پکیج شوفاژ دیواری می‌باشد. در زمستان وقتی رادیاتورها روشن می‌شوند، وقتی شیر آب گرم باز می شود، شیر سه راهی به صورت موقت مسیر حرکت آب گرم را به سمت رادیاتورها می‌بندد و جریان آب گرم را به سمت لوله های آب منتقل می‌کند. بعد از اینکه شیر آب گرم در دستشویی یا حمام و جاهای دیگر بسته شد، این شیر به حالت عملکرد اولیه خود برمی‌گردد.

 

پمپ:

یکی دیگر از مهترین اجزای تشکیل دهنده پکیج شوفاژ دیواری پمپ است. کار پمپ در واقع حرکت دادن و به جریان انداختن آب گرم در مسیر رادیاتورها است و به عنوان یک منبع انرژی و حرکت دهنده کار می‌کند.

 

پکیج شوفاژ دیواری از اجزا زیر تشکیل می‌شود:

 

برد کنترل الکترونیک:

برد کنترل الکترونیک سه قسمت پکیج شوفاژ دیواری بوش را کنترل می‌کند. این سه قطعه شامل شیر کنترل گاز، شیر سه راهی و پمپ مدار گرم کننده می‌باشد.

 

کلید کنترل فشار آب:

کلید کنترل فشار آب تنظیم کننده فشار آب در دستگاه است. به دلیل اینکه دستگاه در حالت ایمنی کار بکند، باید فشار آب داخل آن بیشتر از ۴۵ صدم بار باشد و اگر فشار آب کمتر از این میزان بشود، کلید کنترل فشار آب مانع از عملکرد پکیج شوفاژ دیواری می‌شود.

 

سنسور حرارتی:

قرارگیری سنسور حرارتی بر روی مبدل حرارتی و قسمت خروجی آن و روی خروجی لوله آب گرم مصرفی است. عملکرد سنسور حرارتی، تنظیم میزان برداشت آب گرم بوده که در صورت تغییر فشار آب گرم فعال می‌شود و عملکرد دستگاه را تحت کنترل دارد. شرایط استفاده از آب گرم پکیج (شوفاژ) دیواری در زمستان

 

کلید ایمنی حرارت:

از اجزای پکیج شوفاژ دیواری کلید ایمنی حرارت است. کاری که این کلید انجام می‌دهد، نگه داشتن دما در یک حد ایمن است. اگر دما در پکیج از ۱۱۰ درجه سانتی گراد بیشتر بشود، این کلید فعال میشود و شعله را خاموش می‌کند و تازمانی که دوباره دما به حد معمول بازنگردد، کلید ایمنی حرارت اجازه روشن شدن شعله را نمیدهد. عموما بعد از ۱۵ دقیقه امکان روشن شدن مجدد شعله بوجود می‌آید.

 

تلگرام اینستاگرام آپارات