پشتیبانی آنلاین

contact
zarbdar

خانه ← سوالات متداول

سوالات متداول

بر اثر قطع و وصل گاز معمولا در مسیر گاز هوا جای گزین می شود ودستگاه روشن نمی شود و ارور می دهد . برای رفع این اشکال کافیست شیر آب گرم را باز کنید و روبروی دستگاه بایستید در حین باز بودن شیر آب گرم شما باید ولوم وسطی که از بقیه ولوم ها بزرگتر است را چند بار به حالت استند بای یا ( به سمت وسط ) بچرخانید . این کار را چند بار تکرار کنید تا مسیر گاز از هوا تخلیه شود و گاز جای گزین شود پس از انجام چند بار تکرار این کار دستگاه روشن می شود .
زمانی که با این مشکل مواجه شدید باید به درجه ی فشار بار دستگاه نگاه کنید و اگر فشار به صفر نزدیک شده بود از زیر پکیج شیر مشکی رنگ را بچرخانید و آب را پر کنید تا به 1.5 بار برسد سپس شیر را ببندید در این صورت میتوانید یک بار دستگاه را با ولوم وسطی خاموش و روشن کنید تا دستگاه دوباره فعال شود و در حالت زمتان یا تابستان قرار دهید .
ابتدا باید شیر فلکه های رفت و برگشت زیر پکیج شواژ دیواری را کاملا باز کنیم در محله ی بعدی باید شیر فلکه های خود رادیاتور ها را باز کنیم ( در جهت موافق عقربه های ساعت بسته میشود و بر عکس باز می شود ) در مرحله آخر ولوم را در حالت زمستانی قرار می دهیم حالا دستگاه در حالت زمستانی است .
برای بردن دستگاه به حالت تابستانی دستگاه یا همان پکیج شوفاژ دیواری را خاموش کنید سپس شیر فلکه های رفت و برگشت دستگاه را ببندید و فقط کافیست که ولوم وسطی را به حالت تابستانی ببرید و دستگاه در حالت تابستانی قرار می گیرد.
حد اقل فضای مورد نیاز برای نصب پکیج شوفاژ دیواری 24 متر مکعب است طبق قوانین استاندارد .
بله . می توان دستگاه یا پکیج شوفاژ دیواری را داخل کابینت هم نصب نمود اما باید اما باید نکاتی را در نظر گرفت : 1- سمت چپ کاور پکیج شوفاژ دیواری تا کابینت 15 سانتی متر فاصله برای تعمیرات یا جای آچار خور 2- سمت راست کاور پکیج شواژ دیواری تا کابینت 15 سانتی متر فاصله برای تعمیرات یا جای آچار خور 3- از روبرو 1متر باید جلوی دستگاه آزاد باشد تا برای نصب و جای گذاری پکیج شواژ دیواری شرایط فراهم شود 4- نباید زیر و بالای کابینت پوشیده یا بسته شود برای تامین اکسیژن پکیج شوفاژ دیواری
بله می توان اما حتما باید در باکن دودکش داسته باشید در غیر اینصورت از پکیج شوفاژ دیواری فن دار باید استفاده کنید.
1- در صورتی که ساختمان فاقد دودکش است 2- متراژ ساختمان کمتر از 65 متر است 3- فاصله پکیج شوفاژ دیواری تا دودکش بیش تر از 30 سانتی متر باشد باید از پکیج شوفاژ دیواری فن دار استفاده کرد 4- - در صورتی که پیج شوفاژ دیواری در طبقات آخر باشد و ارتفاع دودکش کم باشد
اگر پکیج شوفاژ دیواری در داخل منزل باشد باید تمام گاز آب برق را قطع کنیم اما اگر پکیج شوفاژ دیواری در فضای باز یا بالکن نصب شده باشد در زمستان نمی توان دستگاه را قطع کرد به این علت که در فضای باز وقتی هوا خیلی سرد می شود آب داخل پکیج شوفاژ دیواری یخ می زند و لوله ها دچار ترکیدگی می شوند اگر شما دستگاه را در حالت استند بای قرار دهد اتوماتیک در زمان سرد شدن زیاد هوا خود پکیج دیواری روشن می شود و اجازه ی یخ زدگی لوله ها را نمی دهد این سیستم ایمنی ضد فریز نام دارد .
اگر پکیج شوفاژ دیواری معیوب باشد تمام شیر آلات آب گرم نخواهند داشت اما اگر فقط یکی از شیر ها مشکل داسته باشد قطعا همان یک شیر احتیاج به سرویس دارد و اشکال به پکیج شوفاژ دیواری مربوط نمی شود.
پکیج شوفاژ دیواری بوتان دارای 24 ماه گارانتی می باشند.
اولین وبهترین کار بازدید فصل به فصل سرویسکار مجاز ( اول مهر ماه و اواخر اسفند ماه ) با شروع فصل سرما و پایان سرما دوم استفاده از سختی گیر های آب که توسط نصاب پکیج شوفاژ دیواری نصب می شود سوم استفاده از صافی برگشت در مسیر برگشت رادیاتور ها تنظیم گاز پکیج شوفاژ دیواری در اول سرما و پایان سرما
با ستفاده از رسوب گیر پلی فسفات و استفاده از رسوب گیر های مغناطیسی
اگر شما روبروی رادیاتور بایستید یک شیر فلکه می بینید در بالای رادیاتور در امتداد ان در طرف مقابل یک مهره قرار دارد که اگر شما آچار هوا گیری داشته باشید می توانید آن را در جهت مخالف عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود فقط قبل از باز کردن شیر باید زیر دستتان یک ظرف کوچک باشد تر زمانی هوا تخلیه شد و آب از شیر جاری شد با آچار هواگیری باز شیر را ببندید.
اول انتخاب رادیاتورهای مناسب با راندمان های بالا دوم انتخاب محل جای کذاری لوله های رادیاتور به عنوان مثال زیر پنجره های خانه محاسبه ی تعداد پره های رادیاتور بر حسب شرایط آب و هوای منطقه ای متراژ خانه انتخاب پکیج شوفاژ دیواری با کیلو کالری مناسب
ابتدا باید تمام شیرهای فلکه ی آب را بست سپس باید دستگاه را از برق جدا کرد ودر مرحله بعدی باید شیر گاز را ببندیم تمام این موارد انجام شوند در صورت بروز خطر به دستگاه نزدیک نشوید و این مراحل را از بیرون انجام دهید یعنی فیوز را از بیرون قطع کیند گاز اصلی را از بیرون ساختمان ببنید آب را هم به همین شکل.
بله . اگر می خواهید که برد الکترونیکی پکیج شوفاژ دیواری شما در صورت مشکل گارانتی داشته باشد باید از محافظ نوسان برق استفاده کنید.
تلگرام اینستاگرام آپارات