پشتیبانی آنلاین

contact
zarbdar

خانه ← مجله خبری ← اخبار و مقالات ← لیست قیمت پکیج دیواری بوش آلمان
لیست قیمت پکیج دیواری بوش آلمان

محصولات تخفیف دار

Bita 24 s
۱۴/۴۴۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
۱۹/۳۴۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
۲۴/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۲۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
۱۸/۶۳۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۱۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
۲۱/۵۷۰/۰۰۰ تومان ۱۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 22 s
۱۳/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول

لیست قیمت پکیج دیواری بوش آلمان

دسته بندی : اخبار و مقالات

توضیحات

امروزه پکیج شوفاژ دیواری بی تا تهران یکی از شایع ترین وسیله های گرمایشی ساختمان است که جایگزین موتورخانه ها شده. آزادی واحدهای مسکونی، ایمنی بسیار بالا، ابعاد کوچک واشغال فضای کمتر، تنظیم دمای دلخواه، راندمان بالا و مصرف بهینه سوخت موجب برتری پکیج شوفاژ دیواری ها نسبت به موتورخانه ها شده اند که پکیج دیواری بوش بهترین گزینه محسوب مخی شود.

 

قطعات تشکیل دهنده پکیج بوش چگونه است؟

قطعات پکیج بوش را به دو دسته تقسیم می کنیم: ۱- قطعات الکترونیکی ۲- قطعات مکانیکی

 قطعات الکترونیکی نیز خود به سه دسته تقسیم می شوند:

۱-بردها که وظیفه کنترل و اجرای برنامه های درخواستی را که در آن ذخیره شده است را دارند.

۲-قطعاتی که فقط به دستور برد کنترل تشکیل عملیات می کنند که معمولاً از برق ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت تغذیه می شوند.

۳-قطعاتی که تغییرات را به برد کنترل گزارش می دهند و برد به نسبت این اخبار به قطعات مجری فرمان دستور انجام عملیات را صادر می کند.

 

انواع پکیج دیواری یا زمینی بوش!

پکیج گرمایشی دیواری بوش BOSCH در مدل های کلاسیک تک مبدله فن دار، کامفورت با ظرفیت 24000 و ظرفیت 28000 دو مبدله فن دار و مدل اکسکلوسیو دو مبدله فن دار با ظرفیت 35000 است. مدل کلاس 6000 بوش محصول تازه سال 2016 این شرکت بوده و از دو مبدله فن دارها به شمار می رود.

مدل های دو مبدل حرارتی جهت تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی به صورت جداگانه است. مدل های فن دار دارای محفظه اشتعال بسته بوده که برای ساختمان هایی که محل نصب پکیج دیواری آن ها در بالکن بوده است مناسب هست.

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منازل، البته آب گرم مورد نیاز شوفاژها را در زمستان فراهم می کند. استفاده از پکیج دیواری نسبت به آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژخانه مرکزی فواید بسیاری دارد. پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا آشکار نیست.

روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژخانه مرکزی بسیار کم صداتر است؛ و از همه مهم تر عملکرد آن در مقایسه با سیستم شوفاژخانه مرکزی بسیار بالاتر است. از دیگر برتری استفاده از پکیج، اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژخانه مرکزی است. 

 

انواع پکیج دیواری یا زمینی بوش!

 

از دیگر ویژگی های پکیج های دیواری بوش مناسب جهت گرمایش در متراژ های بالا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پکیج های دیواری بوش مدل های WBN 6000 با راندمان بالای 92%, مجهز به سیستم فن تمام مادولار با قابلیت تنظیم دستی, در دو ظرفیت 24 و 28 کیلو وات موجود می باشند. این پکیج ها دارای مبدل صفحه ای جهت تولید آبگرم مصرفی فراوان بصورت مجزا و پمپ سیرکولاسیون سه مرحله ای WILO (ساخت کشور آلماناست. از دیگر ویژگی های پکیج های دیواری بوش مدل های WBN 6000 موارد زیر قابل ذکر است:

-مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند هستند

 -قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی جهت بهینه سازی مصرف انرژی هستند

-قابلیت کارکرد با گاز طبیعی و مایع را دارند

-دارای منبع انبساط 8 لیتری هستند

توجه: برق مورد نیاز تمامی مدل های پکیج بوش تک فاز و 220 ولت است.

 

برد اصلی کنترل در پکیج بوش چیست؟

در پکیج بوش بردها وظیفه دارد نسبت به شرایط اعلام شده توسط سنسور، دما و برنامه های ذخیره شده به قطعات مانند پمپ، شیر گاز، جرقه زن، فن و شیر سه راهه دستور عملکرد صادر می کند. در بعضی از بردها می توان تغییراتی به نسبت شرایط مصرف کننده ایجاد کرد.

به عنوان مثال دمایی که توسط مصرف کننده برای پکیج بوش متصل به مبدل های گرمایی مانند رادیاتورها تعیین می شوند با دمای پکیجی که به سیستم گرمایش از کف وصل می شود یکسان نیستند و برای این موضوع در زمان نصب پکیج بوش باید برای تعیین دما توسط مشتری محدودیت ایجاد کرد.

 

قطعات تشکیل دهنده پکیج بوش چه چیز های می شود

-کیت جرقه زن ها

-فن

-پمپ آب

-شیر سه طرفه

-ورودی شهر ۲۲۰۷

-بوبین شیر گاز

-خروجی و ورودی ترانس منبع تغذیه

-پرشر فن

-فیوز حد

-ماژولار شیر گاز

-یون حسگر

-فلو سنسور

-گیج و پرشر آب دیجیتال

-سوکت دیس پلی

 -گرمایش و آب گرم مصرفی

-ترموستات اتاقی

 

قطعات تشکیل دهنده پکیج بوش چه چیز های می شود

 

روش های به کار بردن برد در پکیج بوش چیست؟

روش اول: این روش با نصب اتصال ما بین شاخک های ثابت در برد کنترل انجام می شود که به آن جامپر کردن گفته می شود.

روش دوم: در این نوع بردها تعداد کلیدهای کوچکی در قسمتی از برد کنترل نصب شده که با خاموش یا روشن کردن آن ها این تغییرات اجرا می شود به این کلیدها، دیپ سوئیچ گفته می شود.

روش سوم: این روش نیازی به در دسترسی به برد کنترل با باز کردن درب دستگاه و محفظه برد کنترل ندارد. در این نوع بردها عملیات ما از طریق صفحه نمایشگر و کاباهای روی درب پکیج انجام می شود و نسبت به دما آسان تر است. در بردهای کمتر تعداد زیادی مقاومت دیاک، خازن، رله و… استفاده شده است.

سرویس کار پکیچ بوش حق هیچ گونه تعمیر در ساختار اصلی برد کنترل ندارد و در صورت بروز هر گونه مشکلی پس از تعمیرات برد و مسئولیت آن به عهده سرویسکار پکیج بوش است تنها مواردی که که امکان تعمیر پکیج شبانه روزی توسط سرویسکار مجاز پکیج بوش امکان دارد تعویض فیوز شیشه ای می باشد.

 

کلاهک متعادل سازی در دستگاه بدون فن چیست؟

در دستگاهای بدون فن خروج دود کلاهک از محفظه احتراق به مسیر خروجی کنترل می شود، وظیفه دیگر کلاهک در پکیج بوش مخلوط کردن هوا با گازهای حاصل احتراق از طریق دریچه های کناریست که به این هوا هوای رقیق کننده گفته می شود. در یکی از این دریچه ها سنسوری نصب شده که تا اگراحتراق از دودکش خارج نشد دستگاه متوقف شود. 

 

در دستگاه‌های فن دار محفظه احتراق در کدام قسمت قرار دارد؟

اتاقکی است که به شکل یک اتاقک ساخته‌شده و عمل احتراق و تهویه در آن صورت می‌گیرد این اتاقک برای حفظ کردن مجرای هوا ساخته‌شده تا زمانی که دستگاه به‌صورت روم سید نصب می‌شود هوای موردنیاز از محیط نصب دستگاه تغذیه نشود پس کلیه اتصالات بین ورق‌های و درب محفظه احتراق می‌بایست به‌صورت درزبند باشد تا زمان موش فن هوای محوطه نصب وارد محفظه احتراق نشود و دستگاه دچار مشکل نشود.

 

کنترل هوای خروجی در پیکج بوش از چند روش انجام صورت می‌گیرد؟

 روش اول:

 دهانه خروجی فن معمولاً ۶۰ میلی‌متر است که در صورت کم کردن دهانه خروجی توان مقدار هوای خروجی فن را کنترل کند. این عمل توسط حلقه‌هایی که دراندازِ های گوناگون توسط شرکت سازنده در دستگاه قرار می‌گیرند انجام می‌شوند. اندازه حلقه به نسبت طول دوره و میزان مقاومت مسیر دودکش مشخص می‌شود که در مارک‌های گوناگون متفاوت است

روش دوم:

 در این روش دریچه‌ای در دهانه خروجی لوله دودکش قرار دارد که در حالت عادی به‌صورت عمودی است و حرکت آن به‌صورت افقی دهانه مسدود می‌شود. پس با تنظیم کردن این دریچه که به آن آمپر گفته می‌شود می‌توان مقدار هوای خروجی از فن راه کنترل کرد.

روش سوم:

در این روش هیچ‌گونه عملی توسط سرویس‌کار پکیج بوش انجام نمی‌گیرد  نوع فن در این  دستگاه مختلف است به این فن‌ها مدولار یا تنظیمی گفته می‌شود ابتدا فن با دور زیاد شروع به کار می‌کند در این زمان مقاومت مسیر دودکش توسط پر شر فن اندازه‌گیری می‌شود سپس دور فن به مقدار لازم تنظیم می‌شود پس درنتیجه مقدار هوای خروجی تا اندازه زیاد کم می‌شود.

 

کنترل هوای خروجی در پیکج بوش از چند روش انجام صورت می‌گیرد؟

 

ونتوری پکیج بوش چیست؟

 هرگاه قطر مسیر عبور سیالی که با سرعت در حال حرکت است را کم کنیم و دوباره زیاد. کنیم اگر در قسمت باریک‌تر سوراخی به بیرون ایجاد کنیم، نه‌تنها سیال از مسیر بیرون نمی‌رود بلکه در زمان عبور سیال از این قسمت عمل مکش ایجاد می‌شود، این عمل را ونتوری گویند.

 

عمل ونتوری در پکیج چگونه هست؟

از این قانون در خروجی فن استفاده‌شده و قسمت مکش را به یک حس‌گر وصل کرده تا در صورت هرگونه اختلال در عبور جریان مانند گرفتگی در مسیر دودکش یا ازکارافتادگی فن، عمل مکش متوقف شود و درنتیجه این عمل حس‌گر متصل به ونتوری به برد کنترل گزارش می‌دهد. به‌محض گزارش حس‌گر مبنی بر مشکل در تهویه برد کنترل مشعل را خاموش می‌کند و کد خطای مربوط به سیستم تهویه نمایش داده می‌شود.

 

مبدل حرارتی پکیج دیواری بوش چگونه هست

در پکیج بوش به لوله‌های مارپیچ که به‌وسیله تعداد زیاده تیغه به هم‌ وصل شده‌اند تا برابر شعله مشعل قرار بگیرند و گمراهی شعله  را به آب داخل خود منتقل کند که مبدل حرارتی گفته می‌شوند. مبدل‌ها معمولاً از فلز مس ساخته‌شده‌ تا رسانایی خوبی داشته  و ازنظر دیگر ارزان‌تر باشند، اما مبدل‌های هم هستند از جنس استیل که قسمت‌های آن بیشتر است مبدل‌های استیل نسبت به مبدل‌های  مسی بازدهی بیشتری دارند.

 

مبدل‌های حرارتی به چند دسته تقسیم می‌شوند:

۱ تک ‌منظوره

۲ دومنظوره

مبدل‌های تک‌ منظوره چگونه است:

شامل یک ‌مسیر حرکت سیال است و فقط آب مدار گرمایشی از آن عبور می‌کند.

 

مبدل‌های دومنظوره چگونه است:

شامل دو مسیر حرکت سیال  هست که از داخل یکدیگر عبور می‌کنند این مسیرها برای آب مدار گرمایشی واب مدار مصرفی طراحی‌شده. در مبدل‌های حرارتی تعداد تیغ‌های متصل‌کننده به آن‌ها فین گفته می‌شود بسیار مهم است اینکه هرچه قدر تعداد پره‌های فین بیشتر باشد گرمابه بیشتری را از شعله به دست می‌آورد، اما می‌تواند انسدادی در مسیر عبور جریان دود ایجاد کند به همین  خاطر در دستگاه‌های فن دار از مبدل‌هایی استفاده می‌شود که تعداد پره‌های فن آن‌ها به نسبت به دستگاه بدون فن بیشتر است تا در زمان عمل کرد فن و خارج شدن احتراق با سرعت زیاد مقدار بیشتری از گرمایه شعله  جذب مبدل شود.

 

 سخن پایانی

پس از خرید پکیج بوش  ، جهت استفاده از خدمات نصب رایگان و تضمین پکیج دیواری بوش با نمایندگی بوتان در تماس باشید. طبق استانداردهای ایمنی و فنی شرکت گاز، برای هر پکیج گرمایشی دیواری بوش باید یک دودکش مجزا مستقیماً تا پشت‌بام ساختمان اجرا شود و استفاده از دودکش مشترک امری خطرآفرین است.

با توجه به استفاده سیرکولاتور کوچک تعبیه‌شده در انواع پکیج‌های شوفاژ دیواری بوش، به‌طورکلی حداکثر طول لوله‌کشی از پکیج دیواری تا محل آخرین رادیاتور شوفاژ بیشتر از 35 متر نباشد.

سیستم حفاظت در برابر یخ‌زدگی پکیج‌های گرمایشی, تنها زمانی فعال می‌شود که اولاً پکیج به برق متصل باشد و دوما فشار آب داخل پکیج حداقل یک اتمسفر باشد و سوما پکیج به گاز شهری متصل باشد, ولی درهرحال بهترین گزینه عدم نصب پکیج در محل‌هایی است که امکان یخ‌زدگی آب در زمستان وجود نداشته باشد. و در آخر بهترین پکیج د یواری برای مصارف خانگی گزینه بسیار خوبی هست.

 

لیست قیمت پکیج دیواری بوش آلمان

مشتریان عزیز بوتان جهت استعلام قیمت پکیج شوفاژ

  دیواری بوش آلمان می توانند به بروی لیست قیمت

کلیک کرده و از قیمت روز پکیج دیواری بوش مطلع شوند.

اطلاعات  پكيج بوش
كلاس 6000
Bosch-WBN6000
فن آوری آلمان در ساخت و تولید 
طراحی زیبا و مدرن 
فن دار محفظه احتراق بسته 
آب گرم فوری، دائم و فراوان 
دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی 
مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی 
مجهز به سیستم های ایمنی و کنترل الکترون 
بسیار کم صد 
مجهز به فن با دور متغیر و مصرف کم انرژی 
ابعاد متناسب تر 
دارای تنظیمات تمام دیجیتال 
صفحه LCD بزرگ (۲/۳ اینچ) با نور پس زمینه 
قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی 
قابلیت اتصال به حسگر دمای محیط بیرونی 
قابلیت اتصال به سیستم گرمایش از کف 
راندمان بالا، ۹۳٫۸% 
با توجه به شرایط آب و هوایی، موقعیت ساختمان و مصالح مصرفی، پاسخگو براي واحد هاي مسكوني و اداري 
ماه ضمانت و ۱۰ سال پشتیبانی بوتان۲۴ 
در مدل های محفظه احتراق بسته، عمل تخلیه دود و مکش هوا از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می‌پذیرد؛ لطفا هنگام خرید دستگاه، این دودکش را نیز خریداری فرمایید

دیدگا ها
ثبت دیدگاه
تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است !!

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

آخرین اخبار و مقالات

آبگرمکن برقی چیست؟
...
چگونه رادیاتور را خاموش کنیم؟
چگونه رادیاتور را خاموش کنیم؟ ...
علل سوختن فیوز پکیج چیست؟
یکی از مهم‌ترین وسایل گرمایشی در ایران پکیج  است که در انواع مدل‌های دیواری و زمینی تولید می‌شود . م ...
چگونه از پکيج با گاز مايع استفاده کنيم؟
استفاده از پکيج با گاز مايع یا پکيج با گاز شهری را باید هنگام خرید به آن توجه کنید . از جمله مواردی ...

محصولات تخفیف دار

Bita 24 s
  • بی تا 24 فن دار
۱۴/۴۴۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
  • پارما 26 فن دار دیجیتال
۱۹/۳۴۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
  • پرلا پرو 32 فن دار
۲۴/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۲۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
  • کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
  • پارما 24 فن دار دیجیتال
۱۸/۶۳۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۱۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
  • قیمت پکیج بی تا 26 هزار بوتان
۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
  • پرلا پرو 24 فن دار
۲۱/۵۷۰/۰۰۰ تومان ۱۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
  • آبگرمکن های کم فشار B3115
۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
  • رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 22 s
  • بی تا 22 فن دار
۱۳/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
تلگرام اینستاگرام آپارات