zarbdar

خانه ← لیست قیمت ها ← لیست قیمت آبگرمکن های دیواری بوتان

لیست قیمت آبگرمکن های دیواری بوتان

عنوان محصول قیمت مصرف کننده ( تومان ) قیمت با تخفیف ( تومان ) پایان اعتبار
آبگرمکن شمعک دائم B۳۱۱۲ ناموجود ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن شمعک دائم B۳۱۱۵ ۲/۹۲۰/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن شمعک دائم B۳۱۱۸ توقف تولید ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز بدون شمعک B۳۲۱۲I ناموجود ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز بدون شمعک B۳۲۱۵I ۳/۲۸۵/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز بدون شمعک B۳۲۱۸I توقف تولید ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز فن‌دار B۳۳۱۵if ۴/۰۰۰/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز فن‌دار B۳۳۱۸if ۳/۶۸۰/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن شمعک دائم B۴۱۰۸ توقف توليد ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز بدون شمعک B۴۲۰۸I ناموجود ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن محفظه احتراق بسته B۵۴۱۸rs ۴/۶۷۰/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
دودکش دوجداره مخصوص مدل‌های روم‌سیلد (محفظه احتراق بسته) ۴۰۰/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن شمعک دائم توربو ۴۱۱۵ ۲/۹۴۴/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز توربو ۴۲۱۵ ۳/۳۰۰/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن شمعک دائم توربو ۴۱۱۸ ۳/۳۰۰/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آبگرمکن آیونایز توربو ۴۲۱۸ ۳/۶۵۵/۰۰۰ ۱۴۰۱/۰۳/۲۷

با توجه به سختی بالای آب در مناطق مختلف، سیستم ها و دستگاه هایی که با آب کار می کنند در جداره های مدار رسوب ایجاد می شود و به ویژه سیستم هایی که آب را گرم میکنند بیشتر آسیب می بینندو پس از مدتی کارایی گرمایش آنها کم می شود. در سیستم موتورخانه این مشکلات مربوط به رسوب دیرتر مشخص می شود که دلیل آن بزرگی ابعاد و بزرگتر بودن لوله ها می باشد.

ولی در آبگرمکن بوتان و پکیج دیواری به دلیل کوچکتر بودن مبدل های پکیج دیواری ، اجزا و لوله ها استفاده شده در پکیج دیواری اشکالات زودتر آشکار شده و باعث کاهش کارایی پکیج ها(شوفاژ دیواری) و ایجاد هزینه های اضافه از جمله تعویض مبدل پکیج دیواری بدلیل سوراخ شدن و یا اسید شویی مبدل در جهت رفع رسوبات می شود.به همین دلیل می توان برای کارکرد بهتر پکیج دیواری و آبگرمکن و… از سختی گیرهای مناسب در ورودی آن استفاده کرد.

 

آبگرمکن بوتان

همانطور که می دانید ما روزانه در زندگی خود از آب گرم برای شستن و شوی لباس ها، میوه ها، حمام و پخت و پز استفاده می کنیم. آبگرمکن بوتان یک دستگاهی است که آب گرم مصرفی خانه، شرکت و یا محل کار شما را تولید می کند. اینکه یک آبگرمکن چطور کار کند به نوع آبگرمکن و نحوه کارش بستگی دارد.

 

انواع مختلف آبگرمکن بوتان

به صورت کلی این دستگاه به دو دسته طبقه بندی می شود که هر دسته هم انواع خاص خود را دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

  1. آبگرمکن های نوع مستقیم: این دسته خود به چند نوع دیگر تقسیم بندی می شود که شامل: نفتی، گازی و الکتریکی هستند. در نوع مستقیم از هر مدلی که باشد منبع انرژی دستگاه داخل آن تعبیه شده است.
  2. آبگرمکن های نوع غیر مستقیم: این دسته ها به مدل های مختلف دو جداره، خورشیدی، کویلی طبقه بندی می شوند. در این نوع آبگرمکن ها منبعی که انرژی تولید می کند در داخل دستگاه نبوده و مثلا مانند موتور خانه در فضای موتور خانه قرار می گیرد.

 

انواع مدل های آبگرمکن دیواری بوتان

آبگرمکن‌های دیواری بوتان را می‌توان در چهار گروه زیر دسته‌بندی کرد:

  1. شمعک دار
  2. بدون شمعک(آیونایز)
  3. فن دار
  4. محفظه احتراق بسته

 

آبگرمکن دیواری بوتان مدل بدون شمعک(آیونایز)

شرکت نمایندگی بوتان از اولین عرضه‌کنندگان آبگرمکن دیواری با سیستم هوشمند آیونایز(جرقه زن خودکار) می‌باشد. در آبگرمکن دیواری بدون شمعک بوتان، شمعک دائمی حذف شده و برای روشن شدن دستگاه از سیستم جرقه زن هوشمند آیونایز استفاده می‌شود.

نحوه عمل این آبگرمکن به گونه‌ای است که در حالت آماده به کار خاموش بوده و با باز شدن شیر آبگرم، سیستم جرقه زن آیونایز، مشعل را روشن نموده و آبگرم تامین می‌شود. این مدل از آبگرمکن‌های بوتان محفظه احتراق باز می‌باشند و در سایزهای ۸ ، ۱۲ ، ۱۴ ، ۱۵ و ۱۸ تولید می‌شوند.

آبگرمکن‌های آیونایز بوتان دارای بالاترین رده انرژی در بین تمام آبگرمکن‌های دیواری هستند. فقدان شمعک دائم روشن در این مدل آبگرمکن دیواری موجب صرفه‌جویی بیشتر در مصرف گاز نسبت به مدل‌های شمعک دائم می‌شود و حدود ۱۷% صرفه جویی در مصرف گاز صورت می‌پذیرد. در مدل‌های آیونایز، لوله‌های مبدل آبگرمکن بسیار کمتر و دیرتر رسوب گرفته و عمر دستگاه طولانی‌تر و هزینه‌های نگهداری آن نیز کمتر است.

 

آبگرمکن بوتان مدل فن دار 

آبگرمکن دیواری بوتان فن دار بوتان مجهز به فن تخلیه محصولات احتراق بوده و برای نصب در محل‌هایی که فاقد دودکش مناسب جهت خروج آلاینده‌ها است طراحی شده‌اند، به این ترتیب استفاده از این آبگرمکن، امکان تامین آب گرم مطلوب را به صورت ایمن و با کمترین تغییر در ساختمان فراهم می‌سازد.

این مدل همچنین مجهز به سیستم آیونایز بوده که موجب صرفه جویی در مصرف گاز، کاهش هزینه‌های تعمیر و افزایش طول عمر دستگاه می‌شود. در این مدل آبگرمکن دیواری شرایط تامین هوای مورد نیاز برای احتراق مشابه آبگرمکن‌های محفظه احتراق باز می‌باشد. آبگرمکن فن دار بوتان در سایزهای ۱۵ و ۱۸ لیتری تولید می‌شوند.

 

آبگرمکن بوتان مدل محفظه احتراق بسته

شرکت بوتان همچنین موفق شده است اولین آبگرمکن دیواری محفظه احتراق بسته را در ایران عرضه نماید. آبگرمکن محفظه احتراق بسته بوتان امکان نصب در شرایط متنوعی را با کمترین محدودیت دارا می‌باشد و به دلیل برخورداری از سیستم کنترل هوشمند، موجب صرفه‌جویی در مصرف گاز، کاهش هزینه‌های تعمیر و افزایش طول عمر دستگاه می‌شود.

آبگرمکن محفظه احتراق بسته بوتان، اکسیژن مورد نیاز را از فضای آزاد تامین نموده و آلاینده‌های حاصل از احتراق را نیز توسط فن به محیط خارج از ساختمان هدایت می‌کند از این رو مشروط به هدایت دودکش دو جداره به فضای آزاد، هیچ محدودیتی از قبیل کوچک بودن فضای محل نصب در استفاده از این مدل وجود نداشته و آب گرم مورد نیاز به صورت ایمن فراهم می‌کند.

 

راهنمای انتخاب آبگرمکن دیواری بوتان

۱-متراژ واحد:

شاید در مرحله اول به نظر بیاید که متراژ واحد شما ارتباطی به نوع آبگرمکن انتخابی شما ندارد اما باید بدانید که نصب آبگرمکن دیواری محفظه احتراق باز که بیشتر آبگرمکن دیواری بوتان را شامل می شود طبق مبحث 17 مقرارت ساختما در متراژ های زیر 60 متر ممنوع می باشد. پس اگر متراژ واحدشما کمتر از 60 متر مربع می باشدتنها می توانید از آبگرمکن دیواری محفظه احتراق بسته استفاده نمایید.

 

۲- طبقه واحد:

مورد بعدی که در انتخاب آبگرمکن دیواری بوتان تاثیر گذار است طبقه وقوع ساختمان است ، اگر واحد شما در طبقه آخرساختمان واقع شده است به علت ارتفاع کم دودکش شما ( ارتفاع کمتراز 4 متر) باید حتما از آبگرمکن های فن داراستفاده نمایید. آبگرمکن دیواری فن دار به علت فنی که دارددرمکانهایی که دودکش مکش مناسبی ندارد کمک به خروج محصولات احتراق می نماید.

۳- نوع دودکش واحد:

اگر در واحد شما دودکش رو کار می باشد یا به عبارتی دیگراز پنجره  یا دیواربه سمت بیرون خارج شده است به دلیل اینکه این نوع دودکش مکشی نخواهدداشت حتما باید از آبگرمکن دیواری فن دار استفاده نمایید.

 

قیمت آبگرمکن بوتان

برای اطلاع از قیمت آبگرمکن بوتان ب وبسایت بوتانو مراجعه کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

B4218
  • آبگرمکن آیونایز توربو 4218
۳/۶۵۵/۰۰۰ تومان
ناموجود
B4118
  • آبگرمکن شمعک دائم توربو 4118
۳/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ناموجود
B4215i
  • آبگرمکن آیونایز توربو 4215
۳/۳۰۰/۰۰۰ تومان
ناموجود
B4115
  • آبگرمکن شمعک دائم توربو 4115
۲/۹۴۴/۰۰۰ تومان
ناموجود
تلگرام اینستاگرام آپارات