zarbdar

۰۲۱-۶۶۱۲۰۲۴۴ ۰۲۱-۶۶۱۲۰۲۵۸
Butan co

اطلاعاتی درباره پکیج بوتان

دسته بندی : اخبار و مقالات

توضیحات

اطلاعاتي درباره پكيج بوتان:

تولید پکیج شوفاژ دیواری بوتان که برای اولین بار در ایران از سال ۱۳۷۲ آغاز شد ، در سالهای اخیر طی همکاری با شرکت ریللو ایتالیا با حرکتی متفکرانه ، منجر به ورود نسل جدیدی از پکیج شوفاژ دیواری بوتان به بازار ایران شد و برای اولین بار امکان عرضه آخرین نسل از پکیج های شوفاژ دیواری ایتالیایی همزمان با اروپا توسط بوتان فراهم گردید. در زیر به برخی از مشخصات قطعات و شرکت های سازنده آنها اشاره می کنیم:

۱-   پمپ سیرکولاتور سه سرعته با کنترلهای اتوماتیک پیشگیرانه ساخت شرکت Grundfos  دانمارک به سفارش شرکت ریللو ایتالیا دارای هد با توان ۵ متراست.

۲-  برد الکترونیکی پیشرفته ساخت کارخانه SIT ایتالیا به سفارش شرکت ریللو ، دارای درجه حفاظتIPX5D  که از برد دستگاه در مقابل نشتی آب حفاظت می کند.

۳- شیرگاز دستگاه ساخت کارخانه SIT ایتالیا به سفارش شرکت ریللو می باشد و از نوع ببین دار می باشد که افزایش شعله آن به صورت ماژولار می باشد.

۴- فیوز های حفاظتی – حرارتی دستگاه تولید شرکت NGT ژاپن می باشد که این شرکت در صنعت تولید فیوزهای ایمنی هوافضا سابقه ی دیرینه ای دارد

۵-  محفظه احتراق در دستگاه های محفظه احتراق بسته از جنس کویل آلومینا می باشد که در طول عمر خود به هیچ وجه خورده نمی شوند.

 

        راهنمای همیشه ی شما مشتریان عزیز گروه خدماتی بوتانو  

 

گروه خدماتی بوتانو ، با بهره مندی از کارشناسان مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان جهت خرید مناسب ترین محصول متناسب با شرائط محل نصب و نیز پائین ترین قیمت بازار می باشد. همچنین پس از انتخاب و خرید پكيج (شوفاژ) ديواري مورد نظر، عملیات اجرایی نصب توسط تکنسین های مجرب گروه خدماتی بوتانو که مورد تائید شرکت بوتان می باشند در اسرع وقت صورت خواهد گرفت. در صورت نیاز به تعمیر پكيج (شوفاژ) ديواري، خدمات پس از فروش شرکت بوتان توسط عوامل فنی گروه خدماتی بوتانو با بهترین کیفیت ارائه خواهد گردید.

ارائه مشاوره رایگان فنی، فروش با پایین ترین قیمت بازار و نصب سریع و تعمیر با بهترین کیفیت ممکن به مشتریان عزیز و کسب رضایت شما، آرمان گروه خدماتی بوتانو می باشد.

منتظر تماس و آشنایی با شما هستیم!

 

تلگرام اینستاگرام آپارات