پشتیبانی آنلاین

contact
zarbdar

قیمت آبگرمکن دیواری بوتان B3315if ، مشخصات و خرید آبگرمکن دیواری بوتان B3315if

خانه ← محصولات ← آبگرمکن دیواری بوتان ← آبگرمکن های کم فشار B3315if
آبگرمکن های کم فشار B3315if
آبگرمکن های کم فشار B3315if آبگرمکن های کم فشار B3315if

آبگرمکن های کم فشار B3315if

قیمت : - تومان

دسته بندی : آبگرمکن دیواری بوتان

استعلام بگیرید
مشخصات فنی

کارخانه سازنده : شرکت بوتان

icon

قیمت مناسب

icon

خرید آسان

icon

ارسال کالا

icon

تحویل درب منزل

میزان رضایت خود از این محصول؟

- +
توضیحات محصول
مشخصات فنی
دیدگا ها
ثبت دیدگاه

فشار آب اندازه‌گیری میزان سرعت آب در لوله‌ها از طریق شیرآلات آشپزخانه، سر دوش حمام و … هست. اگر فشار آب شما کم است، آب به‌آرامی جریان دارد و برای شستشو ظروف، دوش گرفتن، پر کردن وان و … مخصوصاً در طبقات بالاتر مدت‌زمان بیشتری می‌برد؛ اما اگر فشار آب مناسب باشد تمامی این اتفاقات در عرض چند دقیقه می‌تواند شکل بگیرد.

برای افرادی که مدت زیادی در یک‌خانه زندگی می‌کنند تشخیص کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری کاری بسیار سختی بوده و ازآنجایی‌که شما به این فشار آب کم عادت دارید، فکر می‌کنید حداکثر میزانی که می‌تواند از شیرآلات شما خارج شود همین مقدار کم آب است.

این اتفاق شاید در قسمت آشپزخانه، توالت فرنگی، روشویی و … مشخص نباشد، اما به‌محض استفاده از دوش یا وان می‌بینید که با افت فشار آب گرم مواجه می‌شوید ولی آب سرد حمام این مشکل را ندارد و فشار آب خوبی دارد. همین اختلاف حجم آب سرد با آب گرم در یک ساختمان می‌تواند دلیل بسیار خوبی برای پیگیری علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن و پکیج بوتان باشد.

 

قیمت آبگرمکن دیواری بوتان با فشار آب کم

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت آبگرمکن دیواری بوتان با فشار آب کم با شماره های 091223070960 و  02166121350 تماس بگیرید و از قیمت های به روز مطلع شوید.

 

علت کم بودن فشار آب گرم آبگرمکن های دیواری بوتان چیست؟

مشکلی که خیلی از مردم در مواقع استفاده از شیرآلات منازل، ادارات، شرکت‌ها و سایر ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها با آن روبرو می‌شوند مشکل کم بودن فشار آب است، که در ساختمان‌های با طبقات زیاد این مشکل مشاهده و بیشتر دیده‌شده.

زمانی که شما شیر آب گرم را باز می‌کنید آب سرد وارد قیمت آبگرمکن دیواری بوتان می‌شود و شعله آن روشن خواهد شد تا آب را گرم کند. اگر زمانی که شیر آب گرم را باز می‌کنید باکم بودن فشار آب و گرم نشدن آب مواجه شدید در آبگرمکن دیواری یا سیستم لوله‌کشی آب گرم مشکلی به وجود آمده که باید آن را بررسی و برطرف کنید.

عواملی همچون وجود جرم و رسوب در مسیر ورود آب به آبگرمکن و وجود جرم و رسوب در داخل لوله‌های فلزی از عواملی هستند که می‌توانند آبگرمکن را دچار افت فشار آب کنند.

 

رفع مشکل فشار آب کم

برخی از این عوامل را می‌توان با اقداماتی ساده برطرف کرد. مواردی که برای برطرف کردن مشکل فشار آب کم در شیرآلات می‌توان آن‌ها را بررسی کرد شامل اقداماتی که گفته می‌شود است:

اولین اقدامی که جهت بهبود فشار آب در شیر آب می‌توان انجام داد، سر علم شیر آب و یا سر شلنگ‌هایی که توری دارند را بازکنید و تا جای که ممکن آن را تمیز کنید.

همچنین برای رفع مشکل می‌توانید شیر پیسوار را نیز چک کنید و اگر دارای صافی بودند آن‌ها را نیز تمیز کنید.

اگر مشکل همچنان برطرف نشد، پیشنهاد می‌کنیم که مغزی شیر آب که در شیرآلات اهرمی به آن کارتریج گفته می‌شود و در شیرآلات غیر اهرمی همان مغزی نام دارد را تعویض کنید.

 

علت مهم کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری

اگر بخواهیم مهم‌ترین علت فشار کم آب گرم در آبگرمکن دیواری بوتان را پیدا کنیم، لازم است تمامی آن‌ها را به دودسته تقسیم‌بندی کنیم. بخش اول مربوط به مشکلاتی است که در اثر مشکل در قطعات آبگرمکن ایجادشده‌ است. درصورتی‌که متوجه این مشکل شدید، برای افزایش فشار آب گرم آبگرمکن خود لازم است به تعمیر و تعویض قطعات مشکل‌دار بپردازید، یا اینکه آبگرمکن را به یک سرویس‌کار بدهید.

مشکلات دیگر مربوط به لوله‌کشی ساختمان است، بررسی سیستم لوله‌کشی نیز می‌تواند شمارا به مهم‌ترین علت کم بودن فشار آب گرم هدایت کند. اگر به‌تازگی متوجه کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری هم‌زمان با کاهش فشار آب ساختمان خود شده‌اید این مطلب را از جهت شناسایی و بررسی مهم‌ترین علل آن را دنبال کنید.

 

برای اینکه دلیل افت فشار آب گرم خروجی آبگرمکن را پیدا کنید، لازم است موارد زیر را چک کنید:

1-نبودن جرم و گرفتگی در مسیر ورودی آب سرد به آبگرمکن دیواری

2-نبودن رسوب اطراف مبدل حرارتی آبگرمکن (لوله‌های داخلی آبگرمکن(

3-بررسی وجود گرفتگی و رسوب در فیلتر آب

4-وجود رسوب و گرفتگی در شیرآلات و سر دوش حمام (درصورتی‌که فقط فشار آب گرم در حمام کاهش داشته است(

 

رسوب‌گیری و جرم‌گیری آبگرمکن دیواری

در این قسمت ما مراحل رسوب زدایی پکیج گرمایشی و جرم‌گیری آبگرمکن دیواری را برای شما توضیح می‌دهیم.

برای این کار اول لوله را از دیوار جدا کرده و ولوم را به سمت خودتان بکشید. وقتی ولوم را بیرون آوردید همین‌طور قاب ولوم را از قاب اصلی جدا کرده.

این ولوم ها دارای پیچ‌هایی هستند که شما می‌توانید با استفاده از پیچ‌گوشتی باریک آن‌ها را بازکنید. سپس قاب اصلی را به‌طرف بالا بکشید تا قاب به‌صورت کامل دربیاید.

و شلنگ گاز را جدا کرده ولوله مسی اتصالات آب را بازکرده، شما برای بازکرده نیاز به یک آچار دارید. از طرف دیگر شیر اتصال آب گرم را بازکنید و شیر اتصال آب سرد را نیز با آچار بازکرده. پیچ‌های متصل شده به مشعل آبگرمکن را بازکنید و مشعل را جدا کرده. بعد آبگرمکن را برکرده و اسید یا جوهر نمک را درون سوراخ‌ها بریزید و به مدت سه ساعت بگذارید تا بماند پس از یک ساعت ل.لوله‌ها را خالی کرده و با شلنگ آب از درون لوله با فشار بریزید.

تمام اتصالاتی را که در مراحل قبل از آبگرمکن جدا کردید دوباره بسته و آن را به حالت اولیه به دیوار نصب کنید ازآنجایی‌که جرم‌گیری و اسید شویی آبگرمکن دیواری باعث خوردگی لوله‌ها می‌شود این کار نباید زیاد تکرار کنید.

 

آبگرمکن دیواری چگونه افزایش فشار آب پیدا می‌کند؟

می‌توان گفت که فشار آب گرم را از طریق اقدامات زیر می‌توان افزایش داد:

کاهش مصرف آب سرد درزمانی که از آبگرمکن دیواری استفاده می‌شود.

رسوب‌زدایی کردن آبگرمکن دیواری. در مناطقی که دارای آب سخت هستند رسوب‌زدایی باید حداقل سالی یک‌بار انجام شود.

نو سازی سیستم لوله‌کشی آب گرم و جایگزین کردن لوله‌های فلزی با لوله‌های پلیمری پنج لایه است.

 

فیلتر آبگرمکن دیواری

نصب پمپ آب مخصوص آبگرمکن دیواری برای تأمین فشار آب موردنیاز برای فعالیت آبگرمکن دیواری بوده است. تعویض آبگرمکن دیواری‌های معمولی با آبگرمکن دیواری‌های کم‌فشار که بتواند حتی با فشار کم آب نیز روشن شود و حجم زیادی از آب گرم را تولید کند.

یک دلیل فشار کم آب گرم آبگرمکن دیواری می‌تواند تجمع رسوبات بر روی فیلتر آبگرمکن دیواری باشد. فیلتر جهت پیشگیری از رسوب و جرم گرفتن لوله‌های آبگرمکن در مسیر آب ورودی به آن نصب‌شده تا احتمال رسوب گرفتگی لوله‌های آبگرمکن را در حد امکان کم کند.

 اما باگذشت زمان خود فیلتر نیز می‌تواند دچار رسوب گرفتگی شود. می‌تواند خود علت فشار کم آب گرم در آبگرمکن دیواری شود. توصیه می‌شود هرماهه به تمیز کردن و بررسی فیلتر آبگرمکن دیواری خود رسیدگی کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید.

 

مبدل آبگرمکن دیواری

مبدل آبگرمکن دیواری کوچک است ولوله‌های آن قطرکمی دارد محل خوبی برای تجمع انواع رسوبات است به‌خصوص اگر منطقه شما دارای آب سخت باشد احتمال تجمع رسوبات در مبدل ولوله‌های آن بیشتر خواهد بود.

زمانی که چنین رسوباتی در داخل آبگرمکن دیواری باشد آب سرد گرم نمی‌شود یا فقط بخشی از آب ورودی گرم خواهد شد و همین مسئله منجر به کم شدن فشار آب گرم خواهد شد.

 

فشار آب دوش حمام

در مورد افت فشار آب گرم در حمام دودل هستید کافی است با انجام یک آزمایش ساده این موضوع را بررسی کنید. برای انجام این کار یک ظرف یک تا دو لیتری را زیر دوش حمام قرار دهید. سپس شیر حمام را تا آخر بازکنید. اگر زمان پر شدن ظرف بیش از 6 ثانیه طول کشید نشان می‌دهد که فشار آب گرم حمام کم است.

عواملی که افت فشار آب گرم در دوش حمام را نشان می‌دهد:

1-سیستم لوله‌کشی آب قدیمی است

2-اندازه و قطر لوله آب ساختمان کم است

3-رسوبی شدن لوله آبگرمکن،

4-سری دوش حمامتان جرم‌گرفته است یا شیر حمام جرم‌گرفته است.

 

افزایش فشار آب گرم در آبگرمکن های دیواری

پس از شناسایی علت کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری، اکنون زمان آن رسیده به برطرف کردن این مشکل بپردازیم. هرچند رفع کردن این‌گونه مشکلات مستلزم استفاده از شرکت‌های لوله‌کشی هست. چراکه این مؤسسات با در اختیار داشتن لوله‌کش سیار و باتجربه می‌توانند به‌سرعت ایراد کار را پیدا کنند و در زمان بسیار کوتاهی آن را به مشتری تحویل دهند.

نصب و راه‌اندازی پمپ مخصوص حمام، تنظیم شیر موتوربرقی پکیج، تنظیم کارکرد شیر سه‌راه هیدرولیکی را برای شما انجام دهند. در صورت نیاز به هر یک از خدمات ذکرشده کافی است با نمایندگی بوتان تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت نزدیک‌ترین سرویس‌کار را به محل شما اعزام کنند و پس از بررسی‌های لازم اقدامات مناسبی را در جهت رفع مشکل به وجود آمده انجام می‌دهند تا مشکلات به وجود آمده را برطرف کنند.

 

کلام آخر

همان‌طور که گفته شد، اگر متوجه کم شدن فشار آب گرم آبگرمکن دیواری ساختمان خود بودید، لازم است ابتدا علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری را پیدا کنید. پس‌ازآن به دنبال رفع مشکل فشار کم آب گرم بپردازید.

علاوه بر موارد گفته‌شده سوراخ شدن مبدل حرارتی، نشتی در مدار، خراب شدن شیر پرکن، عدم نصب مناسب قطعات، هوا گرفتن منبع انبساط علاوه بر انباشته شدن رسوب، همگی می‌توانند علت کم شدن فشار آب گرم در آبگرمکن دیواری شود.

 

ویژگی های B3315if
• تامین آب گرم فوری، دائم و فراوان
• بسیار کم‌فشار
• سه سال ضمانت
• دارای کلیه استانداردهای داخلی و استاندارد کیفیت اروپا CE
• دارای شیر تنظیم دما و مقدار آب خروجی
• امکان تنظیم شعله به صورت ولومی و پیوسته
• مجهز به سیستم های ایمنی شیر اطمینان و کلید حرارتی روی مبدل
• کنترل هوشمند شعله و بهره گیری از سیستم ماژولار
• مجهز به فن تخلیه آلاینده ها
• سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق
• مجهز به سیستم آیونایز و کنترل هوشمند
• بدون شمعک و دارای سیستم جرقه زن خودکار
• آسیب پذیری کم در مقابل سختی آب و رسوب گرفتن
• مصرف بسیار کم گاز
• قابلیت کارکرد با گاز شهری و گاز مایع
• برخوردار از فن آوری روز دنیا
• نصب رایگان


برای واحدهای تجاری و اداری، مسکونی توصیه می شود.
برای مناطق دارای سختی آب توصیه می شود.
برای ساختمان های مواجه با مشکل دودکش توصیه می شود.

این آبگرمکن با استفاده از فن تخلیه آلاینده ها که در مسیر خروج دود از دستگاه واقع شده، آلاینده ها را با شتابی فزاینده از آبگرمکن خارج می نماید. این ویژگی موجب می گردد تا بتوان با تایید سرویسکار مجاز از دودکش های با قطر کم یا فاقد ارتفاع عمودی نیز در نصب این مدل استفاده نمود.

شرایط نصب و استفاده
• حداکثر طول لوله موردتوصیه تا دورترین شیر آب گرم، 8 متر
• قطر دودکش مورد نیاز، 8سانتیمتر ( استفاده الزامی از دودکش ویژه همراه با محصول )

مریم تاریخ : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶
سلام من میخوام خونه ام آبگرمکن دیواری بخرم در ضمن شیر ابمون هم فشارش زیاد نیست کم هست ساختمان مانمون هم ۱۲۰ متر است چه مدلی بخرم آبگرمکن با فشار اب کم فوری گرم شه با تشکر
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶

سلام و درود

لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا کارشناسان 

ما شما را راهنمایی کنند

با تشکر

مرتضی تاریخ : ۱۴۰۰/۰۷/۱۱
سلام فشار آب ورودی این محصول باید چقدر باشه مثلا ۱۰ پی اس آی میتونه باشه یا مثلا اگه یه تانکر آب بالا پشت بوم به ارتفاع ۳ متر داشته باشیم آبگرمکن کار میکنه
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۷/۱۲

با سلام و احترام باید با کارشناسان دفتر تماس بگیرید تا کاملا شما رو راهنمایی کنند

حمید تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
سلام، این دستگاه جزقه زن برقی داره؟
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۰۴

سلام و درود

بله دارد

رحیم داودی تاریخ : ۱۴۰۰/۰۵/۲۸
این ابگرمکن آیا فن دار است؟یا بدون فن؟برای نصب در بیرون خانه خوب است یا خیر؟
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

با سلام 

بله این محصول فن دار هست و چون دستگاه فن دار هست برای فضای باز مناسب هست

رحیم تاریخ : ۱۴۰۰/۰۵/۲۸
با سلام.خونه ی من حدود ۱۴۰متر هست.ومیخام آبگرمکن رو هم بیرون خونه که جاش از قبل بوده نصب کنم.فاصله ابگرمکن تا حمام هم حدود ۱۵تا۱۸متر میشه.میشه بگید چه نوع ابگرمکن بوتانی بخرم.۳۳۱۵ یا۳۳۱۸؟ممنون
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۶/۰۱

با سلام 

طبق محاسبات شرکت مدل 3318 تا حداکثر دورترین شیر آب 10 متر می باشد 

ولی مشکلی ایجاد نمی کند فقط یک مقدار آب گرم دیرتر به شیر آب میرسد

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

محصولات مرتبط

تلگرام اینستاگرام آپارات