پشتیبانی آنلاین

contact
zarbdar

قیمت دودکش پکیج (دودکش دو جداره ) | مشخصات و خرید لوله دودکش پکیج

خانه ← محصولات ← متعلقات و لوازم تاسیساتی ← دودکش دو جداره
دودکش دو جداره
دودکش دو جداره

دودکش دو جداره

قیمت : ۶۹۰/۰۰۰ تومان

دسته بندی : متعلقات و لوازم تاسیساتی

استعلام بگیرید
مشخصات فنی
icon

قیمت مناسب

icon

خرید آسان

icon

ارسال کالا

icon

تحویل درب منزل

میزان رضایت خود از این محصول؟

- +
توضیحات محصول
مشخصات فنی
دیدگا ها
ثبت دیدگاه

دودکش پکیج یکی از اصلی‌ترین اقداماتی است که برای حفظ ایمنی و سلامت افراد باید با دقت انجام شود. نصب دودکش برای پکیج از این جهت مهم است که باید تمامی گازهای خطرات و دود ناشی از احتراق به‌طور کامل به بیرون از ساختمان هدایت شوند.

 

نحوه انتخاب دودکش در مدل فن دار:

الف) دودکش تک جداره:

هنگامی که پکیچ در خارج از ساختمان نصب شده باشد و نيازي به تائيد بازرس گاز جهت دريافت كنتور گاز نباشد استفاده از دودکش تک جداره بهترين گزينه نيست ولي کفایت میکند.دودکش تک جداره فقط بر روی قطر داخلی فلنج نصب ميشود (قطر 6 سانتیمتر)

 

دودکش تک جداره استيل

در هنگام استفاده از دودکش تک جداره اکسیژن لازم برای دستگاه از قطر خارجی فلنج وارد دستگاه میشود.شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا دودکش استفاده میشود.دستگاه بدون دودکش مشکلی دارد؟جواب این سوال بلی است،چون دود حاصل از احتراق از فلنج دود خارج شده و اکسیژن لازم برای دستگاه از فلج خارجی به داخل دستگاه هدایت میشود،در این هنگام اگر دودکش وجود نداشته باشد دود به وسیله باد و یا به صورت مکش وارد دستگاه شده و دستگاه با خطا مواجه میشود و به همین علت به وسیله دودکش تک جداره و از طریق فلنج دود،دود را کمی دورتر از فلنج هدایت میکنیم.

 

ب) دودکش دوجداره:

هنگامیکه پکیج داخل ساختمان (معمولاً داخل آشپزخانه) نصب شود استفاده از دودکش دوجداره الزامی است.همچنين بهتر است در بيرون از منزل(تراس و بالكن) جهت جلوگيري از ورود اشيا و لانه سازي پرندگان به جاي دودكش تك جداره از دودكش دوجداره استفاده شود.شايان ذكر است جهت دريافت تائيديه گاز چه بيرون و چه داخل ساختمان تنها دودكش دوجداره مورد تائيد مي باشد.

 

دودكش دوجداره استيل

همانطور که در عکس مشخص است دارای 2 خروجی است که هم دود را به بیرون هدایت کرده و هم اکسیژن مورد نیاز برای پکیج را از محیط بیرون دریافت میکند.

 

نکات مهم و کاربردی هنگام نصب دودکش دوجداره

پکیج های دیواری فن دار یک لوله دودکش پکیج مخصوص دوجداره دارند که قطر جداره داخلی آن 6 سانتی متر و جداره خارجی آن 10 سانتی متر می باشد، حال باید بدانید در هنگام نصب این دودکش چه نکاتی را باید رعایت نماید.

هرگز نباید دودکش مخصوص پکیج های فن دار خارج از استاندارد شرکت نصب شود و شما باید هنگام نصب دودکش ها به استاندارد آن ها دقت نماید.

لوله های دودکش پکیج دیواری فن دار حتما باید در محیط آزاد (محیط بیرون از خانه) نصب شود تا دودهای ایجاد شده در دستگاه را به محیط بیرون هدایت کند و هم هوای مورد نیاز دستگاه را از بیرون تامین کند.

نهایت طول لوله های دودکش باید 4 متر افقی باشد که به ازاء استفاده از هر زانو، یک متر از طول 4 متر لوله کم می شود.

 

خرید دودکش پکیج بوتان

برای خرید دودکش پکیج بوتان به وبسایت مراجعه کنید.

 

قیمت دودکش پکیج در بوتانو

برای اطلاع از قیمت دودکش پکیج به وبسایت مراجعه نمایید.

 

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است !!

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

محصولات مرتبط

تلگرام اینستاگرام آپارات