پشتیبانی آنلاین

contact
zarbdar

بهترین مدل رادیاتور های بوتان چه مدلی می باشد؟

خانه ← مجله خبری ← اخبار و مقالات ← بهترین مدل رادیاتور های بوتان چه مدلی می باشد؟
بهترین مدل رادیاتور های بوتان چه مدلی می باشد؟

محصولات تخفیف دار

Bita 24 s
۱۴/۳۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
۱۸/۴۶۹/۰۰۰ تومان ۱۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
۲۴/۵۴۰/۰۰۰ تومان ۲۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
۱۹/۱۷۰/۰۰۰ تومان ۱۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
۱۴/۸۷۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
۲۱/۳۸۰/۰۰۰ تومان ۱۹/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 22 s
۱۳/۷۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول

بهترین مدل رادیاتور های بوتان چه مدلی می باشد؟

دسته بندی : اخبار و مقالات

توضیحات

از زمان های قدیم یکی از رایج ترین روش های گرمایش منازل، آپارتمان ها، ادارات و فروشگاه ها استفاده از انواع رادیاتور پره ای فولادی ، پره ای آلومینیومی و پنلی یک تکه بوده است.

به طور کلی اساس کار رادیاتور انتقال گرمایش آب جاری داخل لوله ها می باشد که توسط یک سیستم حرارت مرکزی مانند موتور خانه ها، پکیج های گرمایشی، بویلر یا دیگ گرم شده و از طریق لوله کشی به رادیاتورها می رسد.

ما در اینجا با توضیح درباره ی انواعرادیاتور آلومینیومی بوتان به شما کمک میکنیم تا تصمیم بگیرید که از چه نوع رادیاتور آلومینیومی، با چه ظرفیت، برند، قیمت و مشخصات ظاهری و ابعاد استفاده کنید.

 

مطالبی که قرار است در این مقاله بخوانید:

 

رادیاتور آلومینیومی پره ای بوتان

رادياتور آلومينيومی پره ای بوتان به عنوان یک سیستم گرمایشی با استفاده از مکانیزم های متعددی که برای آن تعبیه شده است به گرمایش می پردازد عملکرد این سیستم به گونه ای است که آب گرم گرمایشی با استفاده از سیستم لوله کشی رادیاتور بوتان رسیده و پس از تبادل گرما با محیط و انتقال حرارت، از طریق مسیری که برای خروج آن تعبیه شده است خارج می شود و از طریق مدار جداگانه ای به سیستم مرکزی تامین گرمایش بر می گردد.

این مدل رادیاتورها به لحاظ اینکه دارای جنس آلیاژ آلومنیوم است دارای قدرت انتقال حرارت بالایی دارد و همچنین به لحاظ سطح سیقلی و ساختار ملکولی مناسبی که دارد به هیچ عنوان املاح موجود در آب در آن رسوب نمی کند و مانع ته نشست رسوبات در این رادیاتور و گرفتگی و خرابی آن در ادامه فعالیت می شود.

لیست قیمت رادیاتور پره ای بوتان همچنین برای انتقال گرما در مصارف متفاوتی وبرای ساختمانها و مکانهای متفاوت استفاده می شود. يکی از پرکاربردترين مصارف آن در سيستم های گرمايشی شوفاژ منازل و اماکن می باشد.

آلومينيوم چهارمين فلز رسانايی است که در طبيعت يافت می شود به همین لحاط متخصصان این شرکت از این آلیاژ برای ساخت رادیاتور بوتان استفاده می کنند. قیمت رادیاتور بوتان سبکتر، زيباتر و قيمت مناسبی دارند و همچنین می توان خارج از کارخانه به آن پره اضافه نمود که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا با استفاده از متراژ ساختمان میزان پره های رادیاتور بوتان را تخمین زده و نصب کند.

 

رادیاتور آلومینیومی پره ای بوتان

 

انواع رادیاتور بوتان پنلی

برای پیداکردن بهترین مدل رادیاتور پنلی بوتان، بهتر است انواع آنرا بشناسید؛ رادیاتور های پنلی با در نظر گرفتن تعداد پنل ها و کانکتور های استفاده شده در ساختارشان، دسته بندی می شوند:

 

 • رادیاتور تک پنلی
 • رادیاتور دو پنلی
 • رادیاتور سه پنلی
 • رادیاتور تک پنلی تک کانکتور
 • رادیاتور دو پنلی تک کانکتور
 • رادیاتور دو پنلی دو کانکتور
 • رادیاتور سه پنلی سه کانکتور

 

در ادامه خوب است بدانید که با افزایش طول پانل ها، سطح نیز افزایش می یابد و در نتیجه میزان پخش و انتقال گرما هم بیشتر می شود. همچنین رادیاتور های دو و سه پنلی، طول عمر بیشتری نسبت به نوع تک پنلی دارند.

نوع تک پنلی اغلب در فضا های کوچکتر قابل استفاده هستند. ابعاد رادیاتور پنلی بوتان نیز از موارد قابل توجه ای می باشد که باید با در نظر گرفتن مکان مورد نظر برای نصب و نیاز مشتریان، انتخاب شود.

 

رادیاتور پنلی بوتان

رادیاتور پنلی بوتان دیگر محصول شرکت بوتان است که به طور معمول از فولاد ساخته می شوند و به همین دلیل ظرفیت گرمایی بالاتر و همچنین مقاومت بالاتری نسبت به سایر نمونه های مشابه دارند این آلیاژ به خاطر استقامت و توانایی که دارد در برابر ضربات مقاوم می باشد و همچنین می تواند رادیاتور بوتان را به عنوان یک محصول با کیفیت ایمنی زیادی را برای مصرف کننده تضمین کند.

همچنین وجود این آلیاژ مانع جذب و رسوب املاح موجود در آب گرمایشی می شود. رادیاتور بوتان مدل پنلی قدرت بالایی در انتقال حرارت دارند که از آنها برای مساحت های گوناگون استفاده می شود و دارای اندازه های 60 تا 180 سانتی است .

قیمت رادیاتور های بوتان نیز به صرفه تر بوده و عدم نیاز به هواگیری مداوم، نصب آسان و کوچکتر بودن مزیت های رادیاتور بوتان پنلی می باشد. این رادیاتور ها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی طبق استاندارد های ملی تولید و ارائه می گردند. رادیاتور بوتان با انواع پکیج، موتورخانه و انواع سیستم های مرکزی سازگار می باشند و با بیشترین بازدهی گرمایش محیط را تأمین می نمایندو در واقع آنها را می توان محصولات جدید این شرکت دانست که توانسته است مصرف کننده را متقاعد کند که رادیاتور بوتان را خریداری و نسبت به نصب و استفاده از آن اقدام کند.

شرکت بوتان با توجه به نیاز بازار انواع سیستم های حرارتی را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می نماید، به منظور شناخت بیشتر محصولات شرکت بوتان میتوان با مراجعه به این صفحه اطلاعات لازم در خصوص این کمپانی و همچنین دیگر محصولات بوتان را در به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه اختیار داشته باشید.

 

ویژگی های رادیاتور پنلی فولادی بوتان:

رادیاتور های پنلی انرژی کمی را مصرف می کنند و بدون سوزاندن اکسیژن، هوا را به بهترین حالت ممکن گرم می کنند. برند های مختلفی در دنیا در حال تولید رادیاتور های پنلی می باشند و در کشور ما نیز نمونه های زیادی از این نوع رادیاتور یافت می شود. از بهترین برند های ایرانی که در حال حاصر انواع رادیاتور های پنلی را با بهترین کیفیت تولید کرده است، بوتان می باشد. رادیاتور های پنلی بوتان از ویژگی های زیادی برخوردار هستند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • سازگاری بیشتر با انواع رادیاتورها؛
 • استفاده از رنگ الکترواستاتیک؛
 • ضخامت بالا برای هر یک از پنل ها؛
 • بازدهی گرمایی بالا؛
 • قابلیت تعمیر آسان؛
 • دوام و ماندگاری بالا؛
 • زیبایی منحصر به فرد و… .

 

مزایای استفاده از رادیاتور بوتان

 • به دلیل تولید رباتیک محصولات تمام پره ها 100% تراز بندی شده اند.
 • رادیاتور های بوتان علاوه بر تست نهایی هر رادیاتور دارای سیستم های نظارتی و کنترل کیفی در تک تک مراحل تولید می باشد.
 • تمامی قطعات جانبی، واشرها و مغزی های استفاده شده در رادیاتور بوتان ساخت کشور ایتالیا و از بهترین کیفیت و مرغوب ترین جنس و بدون کمترین میزان نشتی می باشد.
 • مقاومت بالا در برابر خوردگی
 • با دارا بودن پوشش محافظ داخلی دارای حداقل هواگیری می باشد.
 • امکان تغییر تعداد پره ها وجود دارد.
 • قابلیت کارکرد با انواع پکیج دیواری ، موتورخانه مرکزی ، سیستم های گرمایشی خورشیدی ، دیگ و بویلر چگالشی ، انواع ترموستات و تایمر دارد.
 • سهولت در نصب و استفاده
 • انتخاب و حساب تعداد پره ی مورد نیاز رادیاتور بوتان
 • جهت انتخاب تعداد پره های رادیاتور آلومینیومی به ازای هر 2/1 متر مربع 1 پره با آکس 500 میلیمتر مناسب می باشد.
 • در هنگام نصب رادیاتور بوتان باید به چند نکته توجه کنید:
 • نباید فشاری از سمت شیرآلات بر دیوار نباشد.
 • رادیاتور بوتان در ارتفاعات ۱۰ و ۷ سانتی از سطح زمین نصب شود. چون چرخش هوای مناسب امکان پذیر است.
 • جهت کم هزینه در هنگام نصب انواع رادیاتور پکیج و استفاده از شیرهای ترموستاتیک است.
 • استفاده از شیرآلات هواگیری اتوماتیک می کنند. چون کار هواگیری به آسانی انجام می گردد.

 

نصب رادیاتور بوتان

در مرحله لوله کشی مجرای ورود و خروج آب گرم در لوله های شوفاژ در ساختمان با فاصله مشخصی از قرار بگیرند که با توجه به نوع رادیاتور های پره ای جدید بوتان این فاصله مشخص ممکن است ۳۵ سانتی متر، ۵۰ سانتی متر و یا ۶۰ سانتی متر باشد.

پس از انجام لوله کشی ها رادیاتور بوتان توسط اتصالات به لوله ها وصل می شود.

شیرآلات مورد استفاده در نصب رادیاتور بوتان :

 • شیر زاویه دار
 • شیر زاویه دار راست
 • شیر زاویه دار چپ
 • شیر زاویه دار معکوس (UK)
 • شیر مستقیم

 

نصب رادیاتور بوتان

 

در نصب رادیاتور بوتان به نکات زیر باید توجه فرمایید:

 • هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار نباشد.
 • رادیاتور بوتان در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب گردد زیرا امکان چرخش هوا بهتر وجود داشته باشد.
 • برای کاهش هزینه گاز در نصب رادیاتور شوفاژ بوتان از شیرهای ترموستاتیک استفاده کنید.
 • از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید زیرا عمل هواگیری براحتی انجام می شود.

 

بهترین رادیاتور پنلی بوتان چه ویژگی هایی دارد؟

اگر قصد خرید بهترین مدل رادیاتور پنلی بوتان را دارید، باید عواملی مانند: کیفیت فولاد استفاده شده، ضخامت ورق فولاد، استاندارد بودن، میزان ظرفیت حرارتی رادیاتور و … را در نظر داشته باشید. در ادامه چند مورد از ویژگی های بهترین رادیاتور پنلی بوتان را ذکر می کنیم:

 

   زیبایی:

رادیاتور های پنلی به دلیل داشتن ساختار یکپارچه و سطح تخت، با دکوراسیون منازل مدرن امروزی هم خوانی بهتری دارند و همچنین نظافت این نوع رادیاتور در مقایسه با انواع دیگر، آسان تر است. در کل، زیبایی از عواملی است که شما باید با توجه به سلیقه خود آنرا در نظر بگیرید.

 

   دوام:

دوام و ماندگاری از موارد بسیار مهم و قابل توجه در انتخاب بهترین رادیاتور پنلی بوتان می باشد. با توجه به مقاومت بالای فولاد استفاده شده در این نوع رادیاتور، بدیهی است که کیفیت بالاتری نسبت به انواع آلومینیومی و… را دارا است. به همین دلیل مدت زمان گارانتی این مدل، بالاتر از دیگر مدل ها می باشد.

 

قابلیت تعمیر:

رادیاتور های پره ای بوتان در مقایسه با نوع پنلی، به دلیل امکان جداسازی پره ها تعمیر پذیر می باشد. اما می بایست این نکته را در نظر بگیرید، همانطور که گفته شد نوع پنلی دوام بسیار بالایی داشته و مدت زمان گارانتی بیشتری دارد؛ بنابراین به ندرت پیش می آید که بهترین رادیاتور پنلی بوتان احتیاج به تعمیر داشته باشد.

 

 هزینه:

به دلیل جنس فولادی رادیاتور های پنلی، قیمت این نوع رادیاتور در مقابل رادیاتور های آلومینیومی (پره ای) بسیار پایین تر بوده و در نتیجه مقرون به صرفه تر هستند. علاوه برآن، تجهیزات نصب رادیاتورهای پنلی به همراه آنها در جعبه محصول وجود دارد.

 

بهترین رادیاتور پنلی بوتان چه ویژگی هایی دارد؟

 

بهترین مدل رادیاتور های بوتان چه مدلی می باشد؟

شرکت بوتان رادیاتور های با بالاترین راندمان را در ایران

تولید می کند که این رادیاتور ها با ظرفیت حرارتی

157 کیلو کالری بر ساعت می باشد که نسبت

به رادیاتور های پره ای موجود در بازار بیشترین

راندمان حرارتی را دارند.

برای مشاهده رادیاتور های بوتان زوی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.butanco.com/pageview/36

تلفن نمایندگی مجاز بوتان در مرکز تهران :    88993674-021

خدماتی  که در نمایندگی بوتانو به شما عزیزان داده می شود:

1- فروش پکیج شوفاژ دیواری بوتان

2- خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان

3- کارشناسی محل نصب پکیج شوفاژ دیواری بوتان به صورت تمام رایگان

4- فروش رادیاتور بوتان 

5- خرید رادیاتور 

6- نصب پکیج شوفاژ دیواری بوتان

7- نصب رادیاتور بوتان 

8- مشاوره تلفنی خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان

9- ارسال رایگان پکیج شوفاژ دیواری بوتان در تهران

10- فروش پکیج دست دوم

11- خرید پکیج دست دوم

 

 

دیدگا ها
ثبت دیدگاه
سهراب تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۲۰
عالی عالی واقعا بهترین جنس که تو ایران خوب در امده ابگرم کن بوتان است واقعا دست سازنده اش درد نکنه ۱۰ سال است بستیم هنوز باز نکردیم خوب خوب است .......الان یک کم گرمایش کم شده اگر راهنمای کنید ممنون میشم رسوب نداره
ادمین تاریخ : ۱۴۰۱/۰۸/۲۱

سلام  و درود ممنونم از شما 

احتمالا افت فشار گاز می تونه باشه در سطح شهر ما جدیدا شاهد افت فشار گاز به صورت سراسری هستیم که موجب کاهش دما شود

چون در زمستان مصرف گاز بالا میره یه افتی رو ایجاد می کنه

با تشکر

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

آخرین اخبار و مقالات

علل سوختن فیوز پکیج چیست؟
یکی از مهم‌ترین وسایل گرمایشی در ایران پکیج  است که در انواع مدل‌های دیواری و زمینی تولید می‌شود . م ...
چگونه از پکيج با گاز مايع استفاده کنيم؟
استفاده از پکيج با گاز مايع یا پکيج با گاز شهری را باید هنگام خرید به آن توجه کنید . از جمله مواردی ...
پکيج چگالشی چیست؟ نحوه کارکرد و مزایای آن
پکیج چگالشی یکی از انواع پکیج ها است که با استفاده کامل از گرمای ایجاد شده توسط شعله ها برای گرم کرد ...
رفع خطای e1 در پکیج بوتان
دلایل زیادی می تواند موجب بروز ارورهای E در پکیج دیواری بوتان ‌شود که یکی از رایج ترین این ارور ها ، ...

محصولات تخفیف دار

Bita 24 s
 • بی تا 24 فن دار
۱۴/۳۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
 • پارما 24 فن دار دیجیتال
۱۸/۴۶۹/۰۰۰ تومان ۱۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
 • پرلا پرو 32 فن دار
۲۴/۵۴۰/۰۰۰ تومان ۲۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
 • رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
 • پارما 26 فن دار دیجیتال
۱۹/۱۷۰/۰۰۰ تومان ۱۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
 • آبگرمکن های کم فشار B3115
۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
 • بی تا 26 فن دار
۱۴/۸۷۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
 • پرلا پرو 24 فن دار
۲۱/۳۸۰/۰۰۰ تومان ۱۹/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 22 s
 • بی تا 22 فن دار
۱۳/۷۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
 • کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
تلگرام اینستاگرام آپارات