پشتیبانی آنلاین

contact
zarbdar

لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

خانه ← مجله خبری ← اخبار و مقالات ← لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

محصولات مرتبط

ir tur pan 28 s
 • ایرتور پن 28 فن دار دیجیتال
۲۰/۵۰۰/۰۰۰ تومان ۱۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
ir tur pan 22 s
 • ایرتور پن 22 فن دار دیجیتال
۱۵/۲۷۲/۰۰۰ تومان ۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
ir tur pan 24 s
 • ایرتور پن 24 فن دار دیجیتال
۱۵/۸۶۵/۰۰۰ تومان ۱۴/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
مشاهده همه محصولات
Butan co

محصولات تخفیف دار

Bita 22 s
۱۳/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
۲۴/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۲۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
۶/۲۸۰/۰۰۰ تومان ۵/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
۱۹/۳۴۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
۱۸/۶۳۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۱۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
۲۱/۵۷۰/۰۰۰ تومان ۱۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 24 s
۱۴/۴۴۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول

لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

دسته بندی : اخبار و مقالات

توضیحات

پکیج دیواری ایرتورپن Irturpan Heating packageدر ظرفیت های۲۴۰۰۰ تا۳۵۰۰۰ در انواع دو مبدل و فن دار ، دیجیتال ، آنالوگ و... میباشد. پکیج دیواری ایرتورپن در 3 مدل کالورا، کانفئوپریمیکس و پروتیوس عرضه شده اند. پکیج دیواری ایرتورپن قابل نصب در محیط منزل بوده چرا که کیفیت هوای محیط را از بین نمی برند (هوای مورد نیاز احتراق از محیط بیرون تامین شده و دود حاصل از احتراق توسط دودکش به بیرون هدایت می شود.) دستگاه پکیج دیواری ایرتورپن مجهز به سیستم محافظتی بوده تا پیش از بروز مشکل در قسمتی، عملکرد کل سیستم متوقف شده به این ترتیب پکیج دیواری دچار آسیب نمی شود.

 

امکانات و قابلیت های پکیج دیواری ایرتورپن

تمامی مدل های پکیج ایرتورپن بوتان دارای سیستم محفاظتی بای پاس ByPass هستند. سیستم بای پس پکیج چیست؟ سیستم بای پاس پکیج زمانی عمل می کند که به دلیل گرفتگی (رسوب یا هر علت دیگر) در مدار لوله کشی و یا بسته بودن 

رادیاتور پنلی بوتان اجازه گردش صحیح آب در مدار نباشد. در این زمان دما و فشار در پکیج بصورت ناگهانی بالا رفته و صدماتی را به دستگاه وارد میکند ،جهت جلوگیری از این اتفاق، شیر بای پاس الکتروپمپ پکیج عمل کرده و مدار کنار گذر یا بای پاس پمپ را باز نموده و آب در پمپ به گردش در می آید.

پکیج ایرتورپن در تمامی مدل ها دارای سیستم ضد گریپاژ و ضد یخ زدگی است. سیستم ضد گریپاژ در پکیج ایرتورپن بوتان بدین معناست که در زمان خاموش بدون پکیج به دلیل جلوگیری از انباشت رسوب در قطعات متحرک پکیج مانند الکتروپمپ و شیر سه راهه و ... ، به مدت زمان چند ثانیه الکتروپمپ روشن شده و کار می کند تا انباشت رسوب برطرف شود و الکتروپمپ و شیر سه راهه  اصطلاحاً جامپ یا گریپاژ نکنند. (سیستم ضد گریپاژ زمانی عمل می کند که برق دستگاه تامین باشد).

سیستم ضد یخ زدگی در پکیج دیواری ایرتورپن بر اساس دمای آب داخل مبدل حرارتی پکیج عمل میکند. بدین صورت که اگر دمای آب از حدی پایین تر بیاید دستگاه اجازه روشن شدن مشعل و افزایش دمای آب داخل پکیج داده تا از یخ زدگی دستگاه جلوگیری شود. (این امکان در صورت اتصال پکیج به سیستم گاز رسانی و تامین برق دستگاه امکان پذیر است).

از امکانات دیگر پکیج ایرتورپن می توان به الکترود آیونایز حفاظت شعله، سیستم محافظتی کاهش ولتاژ سیستم محافظتی افزایش ولتاژ ، سیستم محافظتی افزایش یا کاهش فشار مدار گرمایش ، ترموستات حد ، شیر هواگیری خودکار اشاره کرد.

 

نحوه ی عملکرد پکیج ایرتورپن بوتان

نحوه ی کارکرد پکیج ایرتورپن چیست؟ به این شکل است که شما وقتی شیر آب گرم را باز می کنید، سنسور جریان آب، شروع به فعالیت می کند. با فعالیت سنسور جریان آب، جرقه زن برای ایجاد شعله جرقه می زند. آب از مبدل های حرارتی عبور کرده و همین امر موجب گرم شدن آب پکیج می شود. همین روند باعث ایجاد آب گرم مورد استفاده رادیاتور ها هم می شود. آب گرم شده توسط پکیج از طریق لوله های وروردی به رادیاتور انتقال میابد. آب رادیاتور پس از سرد شدن برای گرم شدن مجدد از طریق لوله های خروجی به پکیج باز میگردد و این روند ادامه پیدا میکند.

 

نحوه ی عملکرد پکیج ایرتورپن- بوتان کو

 

مشخصات پکیج ایرتورپن بوتان

 • ظاهر زیبا
 • دارای بدنه مقاوم در برابر ضربه
 • استفاده از قطعات با کیفیت در ساختار پکیج
 • استفاده از سیستم آیونایز حفاظت از شعله
 • دارای سیستم هواگیری خودکار
 • دارای سیستم ایمنی دمای حد
 • دارای سیستم بای پی اتوماتیک
 • دارای سیستم جلوگیری از یخ زدگی
 • مجهز به سیستم ضد گریپاژ پمپ
 • توانایی کارکرد با گاز مایع و گاز شهری
 • دارای مبدل حرارتی
 • قابلیت کارکرد با فن دودکش
 • دارای سیستم محاغظتی حداقل فشار مدار گرمایش

 

انتخاب ظرفیت پکیج دیواری ایرتورپن


جهت محاسبه ظرفیت پکیج ایرتورپن بوتان با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان می توان،ظرفیت حرارتی را تعیین نمود.اما به طور سرانگشتی در مناطق معتدل به ازای هر مترمربع از فضای ساختمان (که دارای ارتفاع سقف نرمال 3 متر هستند)می توان ظرفیتی معادل 150 کیلوکالری بر ساعت را جهت تأمین گرمایش و تأمین آبگرم مصرفی در نظر گرفت.

در تمامی مدل های پکیج ایرتورپن بوتان ،استفاده از سختی گیردر مسیر ورودی آب به دستگاه الزامی می باشد،چرا که نصب سختی گیر جهت طول عمر و جلوگیری از رسوب زدایی زود هنگام مبدل های حرارتی پکیج ایرتورپن بوتان امری حیاتی است.

در انتخاب مدل پکیج دیواری ایرتورپن حتی الامکان از مدل های فن دار انتخاب شود.چرا که تأمین هوای احتراق در پکیج دیواری فن دار می تواند ،از فضای خارج محیط گرم شونده تأمین گردد و همچنین گازهای حاصل از احتراق به صورت اجباری و با فشار فن به بیرون هدایت می شوند .

 

لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

مشتریان عزیز بوتان جهت مشاهده لیست قیمت پکیج های ایرتور پن می توانند با مراجعه به بخش لیست قیمت ایرتور پن از قیمت های به روز پکیج های ایرتور پن مطلع شوند. در مجموعه نمایندگی بوتان مشتریان عزیز بوتان می توانند لیست قیمت های تمام محصولات بوتان را مشاهده کنند  و یا به صورت غیر حضوری یا آنلاین تهیه کنند.

 

انواع مدل‌های پکیج ایرتورپن بوتان

 

پکیج ایرتورپن بوتان با سیستم و توان گرمایشی خاصی تولید می‌شوند و هر یک از آن‌ها، قابلیت‌های ویژه‌ای دارند. مدل‌های مختلف این برند، براساس ظرفیت گرمایی و مبدل‌های گرمایی مختلفی تولید می‌شوند. در مقایسه با برند‌های ایرانی، پکیج ایرتورپن کیفیت بالاتری داشته ولی از آن‌جایی که تولید ایران است، به نسبت قیمت پکیچ دیواری خارجی هزینه کمتری برای خرید آن باید پرداخت کرد.

 

پکیج دیواری ایرتورپن 22

پکیج ایرتورپن بوتان مدل irturpan 22 s با گاز شهری کار می‌کند. این پکیج 2 مبدل حرارتی دارد. دو مبدله بودن پکیج یعنی دستگاه امکان تامین گرمایش محیط و آب مصرفی مورد نیاز به ‌صورت همزمان را دارد. ظرفیت حرارتی پکیج ایرتورپن 22 معادل با 19520 کیلوکالری بر ساعت است. این مقدار برای گرمایش فضاهایی با حداکثر 130 مترمربع مناسب خواهد بود.

به‌‌طور‌کلی، پکیج ایرتورپن 22000 بر‌اساس استانداردهای روز دنیا طراحی و تولید شده است. ضمن اینکه قیمت پکیج ایرتورپن مدل 22 نسبت به دو مدل دیگر یعنی 24 و 26 در محدوده متعادل‌تری قرار دارد؛ بنابراین، افرادی که قصد خرید پکیج ایرتورپن ارزان‌قیمت را دارند، این مدل را می‌توانند انتخاب کنند.

 

پکیج دیواری ایرتورپن 24

پکیج ایرتورپن بوتان مدل 24 یکی از پکیج‌های باکیفیت بازار است. این پکیج ظرفیت حرارتی 21530 کیلوکالری بر ساعت دارد که قابلیت پوشش‌دهی مساحت‌هایی تا 150 مترمربع را فراهم می‌کند. همچنین، این دستگاه گرمایشی دارای دو مبدل حرارتی است؛ بنابراین، قابلیت گرم کردن آب مصرفی و محیط خانه را به‌طور همزمان دارد.

علاوه‌بر این، سیستم‌های هوشمندی مانند سیستم ضد یخ‌زدگی در ساختار آن تعبیه شده است. وجود این سیستم‌ها و فناوری‌های به‌روز باعث عملکرد عالی پکیج ایرتورپن مدل 24 می‌شود. قیمت پکیج ایرتورپن دیواری 24 با‌توجه‌به توان بالای گرمایشی و ویژگی‌های جانبی در رنج مناسبی قرار دارد. با‌این‌حال، اگر به‌دنبال خرید پکیجی اقتصادی‌تر هستید، برند‌های ایرانی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای مثال قیمت پکیج بیتا با ظرفیت مشابه، کمتر خواهد بود.

 

پکیج دیواری ایرتورپن مدل 26

پکیج ایرتورپن بوتان مدل 26 سطح کیفی بسیار بالایی دارد. ظرفیت حرارتی این پکیج نیز معادل 24080 کیلوکالری بر ساعت است. پکیج دیواری ایرتورپن 26 برای محیط‌هایی تا 170 مترمربع مناسب خواهد بود. از سایر ویژگی‌های این وسیله گرمایشی می‌توان به دو مبدله بودن، برخورداری از سیستم‌های ضد یخ‌زدگی، عیب‌یاب الکترونیکی، سیستم ضد نوسان دمای آب گرم، سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق، سیستم بای‌پس خودکار و سیستم تنظیم خودکار جریان گاز اشاره کرد.

 

دیدگا ها
ثبت دیدگاه
حسن تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۲۲
سلام عرض ادب ادمین محترم امکانش هست ادرس و تلفن نمایندگی رسمی بوتان در شهر قم یا تهران را به ایمیل من ارسال کنید.شماره نمایندگی قم که پیدا کردم اصلا پاسخی نمیدن
ادمین تاریخ : ۱۴۰۱/۰۶/۲۲

با سلام و احترام 

شماره تماس مرکزی 02151011

با تشکر

رحمان تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۲۹
سلام به من گفتند کیفیت پکیج های ابرتورم پن خیلی خوب این صحت داره؟،در مقایسه با مدل پارما یا بیتا کدوم بهتر؟
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۳۰

سلام و درود 

بله کیج های ایرتور پن از کیفیت فوقالعاده ای برخورداره

 

علی تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲
پکیج ایرتور پن خیلی پکیج خوبیه چون نه آب سرد وگرم میشه نه صدای زیادی داره و مصرف گاز فوق العاده کمتر در مقایسه با پکیج لورچ دارد پکیج لورچ افتضاح بود
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۰۳

ممنون از کامنت شما

رامین پارسا کیا تاریخ : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹
سلام واقعا خسته نباشید من تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ با اعتماد به فروشنده سرای ایرانی قم یه پکیج ۲۴ هزار ایرتورپن خریدم به عنوان پکیج بوتان خریداری کردم از خریدن صد در صد ناراضی هستم خط تولید و مونتاژ اینورپن هیچ ربطی به کارخونه بوتان نداره شرکت بوتان فقط خدمات پس از فروشش رو پشتیبانی میکنه ولی برای نن نصرف کننده مشخص نیست بوتان تا چند سال سرویس میده با مشتری صادق باشید حالا من اغفال شدم ولی تا سرحد توان دیگه اجازه نمیدم کسی از دوست و اشنا و فامیل و همسایه من اغفال بشه
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۹/۳۰

سلام و درود

شما وظیفه اتون هست از نمایندگی های رسمی شرکت بوتان خریدتون رو انجام بدید تا به این مشکلات بر نخورید 

این موضوع تقصیر شرکت بوتان نیست اشتباه مستقیم شماست که از یک فروشگاه غیر نمایندگی بوتان خرید کردید

ما که یکی از نمایندگی های اصلی بوتان با بیش از 25 سال سابقه هستیم وقتی یک پکیجی رو می فروشم با تمام جزیات 

به مشتریامون توضیح میدیم نه یک فروشگاه هایپر کلی مثل سرای ایرانی

با تشکر

ثریا عزیزیان جهرمی تاریخ : ۱۴۰۰/۰۸/۱۶
با سلام. من دیروز یک پکیج IRtur 22s خریده ام به اسم محصول بوتان ولی هیچ ربطی به بوتان نداره. چرا دروغ میگید و مشتری را فریب میدهید. من واقعا عصبانی هستم.
ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۸/۲۵

با سلام 

پکیج ایرتور پن با خدمات پس از فروش بوتان در حال توزیع میباشد 

که با تماس با شماره 02151011 می توانید اطمینان حاصل کنید

 با تشکر

ادمین تاریخ : ۱۴۰۰/۰۸/۲۲

با سلام و احترام

پکیج های ایرتور پن با خدمات و ضمانت شرکت بوتان در اختیار مشتریان قرار می گیرد

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

آخرین اخبار و مقالات

علت روشن نشدن مشعل و شمعک پکیج بوتان چیست؟
علت روشن نشدن مشعل و شمعک پکیج بوتان چیست؟ ...
5 علت انفجاری روشن شدن پکیج چیست؟
علت انفجاری روشن شدن پکیج چیست و چه خطراتی دارد؟ ...
آبگرمکن برقی چیست؟
...
آیا می دانید نشانه های ایراد در عملکرد پکیج دیواری کدامند؟
آیا می دانید نشانه های ایراد در عملکرد پکیج دیواری کدامند؟ ...

محصولات تخفیف دار

Bita 22 s
 • بی تا 22 فن دار
۱۳/۹۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
 • پرلا پرو 32 فن دار
۲۴/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۲۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
 • قیمت پکیج بی تا 26 هزار بوتان
۱۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
 • آبگرمکن های کم فشار B3115
۶/۲۸۰/۰۰۰ تومان ۵/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
 • پارما 26 فن دار دیجیتال
۱۹/۳۴۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
 • کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
 • پارما 24 فن دار دیجیتال
۱۸/۶۳۰/۰۰۰ تومان ۱۶/۱۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
 • پرلا پرو 24 فن دار
۲۱/۵۷۰/۰۰۰ تومان ۱۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
 • رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 24 s
 • بی تا 24 فن دار
۱۴/۴۴۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
تلگرام اینستاگرام آپارات