پشتیبانی آنلاین

zarbdar

لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

خانه ← مجله خبری ← اخبار و مقالات ← لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

محصولات مرتبط

رادیاتور پنلی 80 سانت
 • رادیاتور پنلی 80 سانت
۱/۱۶۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پنلی 140سانت
 • رادیاتور پنلی 140سانت
۲/۰۳۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پنلی 100 سانت
 • رادیاتور پنلی 100 سانت
۱/۴۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
ir tur pan 24 s
 • ایرتور پن 24 فن دار
۱۰/۱۳۵/۰۰۰ تومان ۹/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
ir tur pan 26 s
 • ایرتور پن 26 فن دار
۱۰/۵۳۰/۰۰۰ تومان ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
ir tur pan 22 s
 • ایرتور پن 22 فن دار
۹/۷۵۶/۰۰۰ تومان ۹/۲۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پنلی 120 سانت
 • رادیاتور پنلی 120 سانت
۱/۷۴۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
رادیاتور پنلی 60 سانت
 • رادیاتور پنلی 60 سانت
۸۷۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Butan co

لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

دسته بندی : اخبار و مقالات

توضیحات

پکیج دیواری ایرتورپن Irturpan Heating packageدر ظرفیت های۲۴۰۰۰ تا۳۵۰۰۰ در انواع دو مبدل و فن دار ، دیجیتال ، آنالوگ و... میباشد. پکیج دیواری ایرتورپن در 3 مدل کالورا، کانفئوپریمیکس و پروتیوس عرضه شده اند. پکیج دیواری ایرتورپن قابل نصب در محیط منزل بوده چرا که کیفیت هوای محیط را از بین نمی برند (هوای مورد نیاز احتراق از محیط بیرون تامین شده و دود حاصل از احتراق توسط دودکش به بیرون هدایت می شود.) دستگاه پکیج دیواری ایرتورپن مجهز به سیستم محافظتی بوده تا پیش از بروز مشکل در قسمتی، عملکرد کل سیستم متوقف شده به این ترتیب پکیج دیواری دچار آسیب نمی شود.

 

امکانات و قابلیت های پکیج دیواری ایرتورپن

تمامی مدل های پکیج دیواری ایرتورپن دارای سیستم محفاظتی بای پاس ByPass هستند. سیستم بای پس پکیج چیست؟ سیستم بای پاس پکیج زمانی عمل می کند که به دلیل گرفتگی (رسوب یا هر علت دیگر) در مدار لوله کشی و یا بسته بودن 

رادیاتور پنلی بوتان اجازه گردش صحیح آب در مدار نباشد. در این زمان دما و فشار در پکیج بصورت ناگهانی بالا رفته و صدماتی را به دستگاه وارد میکند ،جهت جلوگیری از این اتفاق، شیر بای پاس الکتروپمپ پکیج عمل کرده و مدار کنار گذر یا بای پاس پمپ را باز نموده و آب در پمپ به گردش در می آید.

پکیج ایرتورپن در تمامی مدل ها دارای سیستم ضد گریپاژ و ضد یخ زدگی است. سیستم ضد گریپاژ در پکیج ایرتورپن بدین معناست که در زمان خاموش بدون پکیج به دلیل جلوگیری از انباشت رسوب در قطعات متحرک پکیج مانند الکتروپمپ و شیر سه راهه و ... ، به مدت زمان چند ثانیه الکتروپمپ روشن شده و کار می کند تا انباشت رسوب برطرف شود و الکتروپمپ و شیر سه راهه  اصطلاحاً جامپ یا گریپاژ نکنند. (سیستم ضد گریپاژ زمانی عمل می کند که برق دستگاه تامین باشد).

سیستم ضد یخ زدگی در پکیج دیواری ایرتورپن بر اساس دمای آب داخل مبدل حرارتی پکیج عمل میکند. بدین صورت که اگر دمای آب از حدی پایین تر بیاید دستگاه اجازه روشن شدن مشعل و افزایش دمای آب داخل پکیج داده تا از یخ زدگی دستگاه جلوگیری شود. (این امکان در صورت اتصال پکیج به سیستم گاز رسانی و تامین برق دستگاه امکان پذیر است).

از امکانات دیگر پکیج ایرتورپن می توان به الکترود آیونایز حفاظت شعله، سیستم محافظتی کاهش ولتاژ سیستم محافظتی افزایش ولتاژ ، سیستم محافظتی افزایش یا کاهش فشار مدار گرمایش ، ترموستات حد ، شیر هواگیری خودکار اشاره کرد.

 

نحوه ی عملکرد پکیج ایرتورپن

نحوه ی کارکرد پکیج ایرتورپن چیست؟ به این شکل است که شما وقتی شیر آب گرم را باز می کنید، سنسور جریان آب، شروع به فعالیت می کند. با فعالیت سنسور جریان آب، جرقه زن برای ایجاد شعله جرقه می زند. آب از مبدل های حرارتی عبور کرده و همین امر موجب گرم شدن آب پکیج می شود. همین روند باعث ایجاد آب گرم مورد استفاده رادیاتور ها هم می شود. آب گرم شده توسط پکیج از طریق لوله های وروردی به رادیاتور انتقال میابد. آب رادیاتور پس از سرد شدن برای گرم شدن مجدد از طریق لوله های خروجی به پکیج باز میگردد و این روند ادامه پیدا میکند.

 

نحوه ی عملکرد پکیج ایرتورپن- بوتان کو

 

مشخصات پکیج ایرتورپن

 • ظاهر زیبا
 • دارای بدنه مقاوم در برابر ضربه
 • استفاده از قطعات با کیفیت در ساختار پکیج
 • استفاده از سیستم آیونایز حفاظت از شعله
 • دارای سیستم هواگیری خودکار
 • دارای سیستم ایمنی دمای حد
 • دارای سیستم بای پی اتوماتیک
 • دارای سیستم جلوگیری از یخ زدگی
 • مجهز به سیستم ضد گریپاژ پمپ
 • توانایی کارکرد با گاز مایع و گاز شهری
 • دارای مبدل حرارتی
 • قابلیت کارکرد با فن دودکش
 • دارای سیستم محاغظتی حداقل فشار مدار گرمایش

 

انتخاب ظرفیت پکیج دیواری ایرتورپن


جهت محاسبه ظرفیت پکیج ایرتورپن بوتان با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع کاربری و سازه و متراژ ساختمان می توان،ظرفیت حرارتی را تعیین نمود.اما به طور سرانگشتی در مناطق معتدل به ازای هر مترمربع از فضای ساختمان (که دارای ارتفاع سقف نرمال 3 متر هستند)می توان ظرفیتی معادل 150 کیلوکالری بر ساعت را جهت تأمین گرمایش و تأمین آبگرم مصرفی در نظر گرفت.

در تمامی مدل های پکیج دیواری ایرتورپن ،استفاده از سختی گیردر مسیر ورودی آب به دستگاه الزامی می باشد،چرا که نصب سختی گیر جهت طول عمر و جلوگیری از رسوب زدایی زود هنگام مبدل های حرارتی پکیج دیواری ایرتورپن امری حیاتی است.

در انتخاب مدل پکیج دیواری ایرتورپن حتی الامکان از مدل های فن دار انتخاب شود.چرا که تأمین هوای احتراق در پکیج دیواری فن دار می تواند ،از فضای خارج محیط گرم شونده تأمین گردد و همچنین گازهای حاصل از احتراق به صورت اجباری و با فشار فن به بیرون هدایت می شوند .

 

لیست قیمت پکیج های ایرتور پن

مشتریان عزیز بوتان جهت مشاهده لیست قیمت پکیج های ایرتور پن می توانند با مراجعه به بخش لیست قیمت ایرتور پن از قیمت های به روز پکیج های ایرتور پن مطلع شوند.

در مجموعه نمایندگی بوتان مشتریان عزیز بوتان می توانند لیست قیمت های تمام محصولات بوتان را مشاهده کنند  و یا به صورت غیر حضوری یا آنلاین تهیه کنند

دیدگا ها
ثبت دیدگاه
تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است !!

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

آخرین اخبار و مقالات

علائم خرابی مبدل ثانویه پکیج
...
علت گرم نشدن حوله خشک کن
...
علت یکسره روشن ماندن پکیج
...
علت تغییر فشار پکیج چیست؟
...
تلگرام اینستاگرام آپارات