پشتیبانی آنلاین

contact
zarbdar

خانه ← مجله خبری ← اخبار و مقالات ← پکیج دیواری ایرتور پن
Butan co

محصولات تخفیف دار

رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
۱۴/۸۷۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
۱۸/۴۶۹/۰۰۰ تومان ۱۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 24 s
۱۴/۳۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
۱۹/۱۷۰/۰۰۰ تومان ۱۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
۲۴/۵۴۰/۰۰۰ تومان ۲۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 22 s
۱۳/۷۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
۲۱/۳۸۰/۰۰۰ تومان ۱۹/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول

پکیج دیواری ایرتور پن

دسته بندی : اخبار و مقالات

توضیحات

شرکت صنعتی بوتانو پس از تولید رادیاتور های پنلی ایرتور پن به فکر تولید پکیج های ایرتور پن می باشد که برندی جدید برای پکیج های دیواری بوتان می باشد مشتریان عزیز بوتان جهت خرید پکیج های ایرتور پن می توانند از طریق مجموعه بوتانو اقدام به خرید پکیج ایرتور پن نمایند.

 

نحوه ی عملکرد پکیج ایرتورپن

نحوه ی کارکرد پکیج ایرتورپن به این شکل است که شما وقتی شیر آب گرم را باز می کنید، سنسور جریان آب، شروع به فعالیت می کند. با فعالیت سنسور جریان آب، جرقه زن برای ایجاد شعله جرقه می زند. آب از مبدل های حرارتی عبور کرده و همین امر موجب گرم شدن آب پکیج می شود. همین روند باعث ایجاد آب گرم مورد استفاده رادیاتور ها هم می شود. آب گرم شده توسط پکیج از طریق لوله های وروردی به رادیاتور انتقال میابد. آب رادیاتور پس از سرد شدن برای گرم شدن مجدد از طریق لوله های خروجی به پکیج باز میگردد و این روند ادامه پیدا میکند.

 

مزایای پکیج ایرتورپن

نمایندگی پکیج ایرتورپن تهران قادر است تا آب را در یک مدار بسته با یک دمای مشخص گرم کند که همین امر موجب شده تا پکیج ها جایگزین بسیار مناسبی برای موتورخانه ها و تجهیزات بزرگ و حجیم شوند. نصب این دستگاه سریع و آسان است. محصول مذکور بر اساس استاندارد های روز طراحی و تولید شده است. این پکیج دارای مبدل حرارتی است که اصلی ترین وظیفه را برای تولید آب گرم مصرفی بر عهده دارد. پکیج های ایرتورپن دارای سیستم بای پس اتوماتیک هستند. زمانی که پکیج دچار رسوب شود، شیر بای پس الکترو پمپ عمل کرده و بای پس پمپ را باز می کند و آب در پمپ به گردش در می آید.

محصول مذکور دارای سیستم ضد یخ زدگی و گریپاژ است. این تکنولوژی این امکان را می دهد تا زمانی که استفاده ای از پکیج به مدت طولانی ندارید ، برای جلوگیری از ایجاد رسوب و گریپاژ پمپ،هر چند وقت الکترو پمپ روشن شده و کار کند. یکی دیگر از مزایای پکیج ایرتورپن، دارا بودن سیستم آیونایز حفاظت از شعله است. پکیج ایرتورپن دارای فن دودکش است که این امکان را می دهد تا هوای پاکیزه جایگزین دود های به وجود آمده در محفظه ی احتراق شود. همچنین این محصول دارای سیستم ایمنی دمای حد است. پکیج مذکور توانایی کارکرد با گاز شهری و گاز مایع را دارد.

 

مزایای پکیج ایرتورپن

 

قیمت پکیج ایرتورپن

تناسب بین کیفیت و قیمت یکی از فاکتورهای مهم برای انتخاب محصول محسوب می شود. پکیج دیواری ایرتورپن با قراردادن کیفیت مناسب در کنار قیمت مقرون به صرفه ای که برای محصولات خود قرار داده باعث شده تا توجه زیادی را به خود جلب کند. برای اطلاع از قیمت سیستم گرمایشی می توانید به وب سایت تاسیسات بانک مراجعه کنید و از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان مجرب وب سایت تاسیسات بانک بهره مند شوید.

 

قیمت پکیج ایرتورپن

 

امکانات و قابلیت های پکیج دیواری ایرتورپن

تمامی مدل های پکیج دیواری ایرتورپن دارای سیستم محفاظتی بای پاس ByPass هستند. سیستم بای پس پکیج چیست؟ سیستم بای پاس پکیج زمانی عمل می کند که به دلیل گرفتگی (رسوب یا هر علت دیگر) در مدار لوله کشی و یا بسته بودن 

رادیاتور ها اجازه گردش صحیح آب در مدار نباشد. در این زمان دما و فشار در پکیج بصورت ناگهانی بالا رفته و صدماتی را به دستگاه وارد میکند ،جهت جلوگیری از این اتفاق، شیر بای پاس الکتروپمپ پکیج عمل کرده و مدار کنار گذر یا بای پاس پمپ را باز نموده و آب در پمپ به گردش در می آید.

پکیج ایرتورپن بوتان در تمامی مدل ها دارای سیستم ضد گریپاژ و ضد یخ زدگی است. سیستم ضد گریپاژ در پکیج ایرتورپن بدین معناست که در زمان خاموش بدون پکیج به دلیل جلوگیری از انباشت رسوب در قطعات متحرک پکیج مانند الکتروپمپ و شیر سه راهه و ... ، به مدت زمان چند ثانیه الکتروپمپ روشن شده و کار می کند تا انباشت رسوب برطرف شود و الکتروپمپ و شیر سه راهه  اصطلاحاً جامپ یا گریپاژ نکنند. (سیستم ضد گریپاژ زمانی عمل می کند که برق دستگاه تامین باشد).

سیستم ضد یخ زدگی در پکیج بوتان بر اساس دمای آب داخل مبدل حرارتی پکیج عمل میکند. بدین صورت که اگر دمای آب از حدی پایین تر بیاید دستگاه اجازه روشن شدن مشعل و افزایش دمای آب داخل پکیج داده تا از یخ زدگی دستگاه جلوگیری شود. (این امکان در صورت اتصال پکیج به سیستم گاز رسانی و تامین برق دستگاه امکان پذیر است).

از امکانات دیگر پکیج ایرتورپن می توان به الکترود آیونایز حفاظت شعله، سیستم محافظتی کاهش ولتاژ سیستم محافظتی افزایش ولتاژ ، سیستم محافظتی افزایش یا کاهش فشار مدار گرمایش ، ترموستات حد ، شیر هواگیری خودکار اشاره کرد.

 

نکات مهم برای تهیه پکیج دیواری برای خانه

دیواری یا زمینی بودن پکیج

لازم به ذکر است تمامی پکیج های تولید شده در شرکت بوتان دیواری بوده و این شرکت پکیج زمینی تولید نمی کند. با این وجود برای اطلاع مشتریان گرامی، توضیحاتی در رابطه با تفاوت پکیج دیواری و زمینی خدمتتان ارائه خواهیم داد.

تفاوت پکیج های زمینی با مدل های دیواری در ظرفیت حرارتی بالاتر این دستگاه هاست. معمولا در محل هایی که نیاز به ظرفیت حرارتی بالاست، از مدل های زمینی به جای دیواری استفاده می شود. همانطور که در قسمت قبل توضیح داده شد، پکیج دیواری 36000 بوتان تا متراژ 350 متر مربع را ساپورت می کند. برای متراژهای بیش از این می بایست به سراغ مدل های زمینی رفت.

تفاوت دیگر پکیج دیواری با مدل زمینی در مخزن ذخیره آب گرم مصرفی آن هاست. پکیج های دیواری معمولا مخزن ذخیره آب گرم مصرفی ندارند و آب را به صورت لحظه ای گرم می کنند ولی پکیج زمینی معمولا دارای مخزنی جهت نگهداری آب گرم مصرفی است که آب گرم را داخل آن جهت استفاده های آتی نگهداری می نماید.

پس در صورتی که به آب گرم مصرفی بسیار زیادی احتیاج داشته باشیم یا متراژ منزلمان بیش از حدود 350 متر باشد به سراغ خرید پکیج زمینی می رویم. گفتنی است با توجه به اینکه معمولا ظرفیت حرارتی پکیج های زمینی بالاتر است، قیمت پکیج زمینی نیز نسبت به قیمت پکیج دیواری بیشتر می باشد.

 

فن دار یا بدون فن بودن پکیج

تمامی مدل های تولیدی شرکت بوتان از نوع فن دار است ولی با این وجود توضیحاتی در رابطه با تفاوت پکیج های فن دار و بدون فن خدمتتان ارائه می دهیم:
در مدل های فن دار، تخلیه دود از داخل محفظه احتراق توسط یک فن انجام می شود. در این مدل ها، محفظه احتراق گاز به صورت بسته بوده و از محیط خانه ایزوله می باشد. این عملیات، ایمنی دستگاه را بالا برده و خیال ما را از عدم ورود دود به داخل آپارتمان راحت می سازد. در واقع در این مدل ها، دود خروجی دستگاه رابطه ای با داخل خانه ندارد.

در مدل های بدون فن، محفظه احتراق به صورت باز می باشد و تخلیه دود می بایست به صورت طبیعی و بدون دخالت فن انجام شود. انجام عمل تخلیه به این صورت احتمال بازگشت دود به داخل منزل را بالا می برد و از ایمنی دستگاه می کاهد.

تفاوت پکیج فن دار و بدون فن طبق استاندارد، مدل های بدون فن اجازه نصب در فضای آزاد و در مجاورت باد را ندارند. از این رو نمی توان مدل های بدون فن را در تراس آپارتمان نصب کرد و حتما می بایست در داخل خانه نصب شوند. این یکی از مشکلات بزرگ دستگاه های بدون فن می باشد. مشکل بعدی دستگاه های بدون فن، استانداردهای سختگیرانه جهت نصب دودکش این دستگاه هاست که شرایط نصب این دستگاه ها را با محدودیت و مشکلات روبرو می کند. دانستن این نکته نیز جالب توجه است که قیمت پکیج بوتان در مدل های فن دار (جدیدتر) نسبت به مدل های بدون فن (قدیمی) با توجه به تکنولوژی پیشرفته تر افزایش یافته است.تک مبدل یا دو مبدله بودن پکیج بوتان

تکنولوژی ساخت پکیج های دومبدله، به روز تر و پیشرفته تر از مدل های تک مبدله می باشد، از این رو شرکت بوتان سعی نموده است تمامی محصولات تولیدی خود را به این تکنولوژی مجهز نماید. پس تمامی مدل های تولیدی شرکت بوتانو از نوع دو مبدله می باشند ولی جهت اطلاع شما مشتریان گرامی توضیحاتی در رابطه با تفاوت پکیج های تک مبدل و دو مبدل خدمتتان ارائه خواهد شد:

تفاوت پکیج تک مبدل با دو مبدل دستگاه پکیج به دو منظور مورد استفاده قرار می گیرد. اول به منظور تامین آب گرم مصرفی و دوم به منظور گرم کردن محیط خانه. در واقع پکیج تلفیقی از دو دستگاه آبگرمکن و بخاری است که به تنهایی وظیفه هر دو دستگاه را انجام می دهد. در پکیج دو مدار وجود دارد، مدار اول مربوط به گرمایش منزل است که از داخل رادیاتورها عبور کرده و منزل شما را گرم می نماید و مدار دوم مربوط به گرم نمودن آب مصرفی جهت استفاده در حمام یا آشپزخانه می باشد. در مدل های تک مبدل، هر دو مدار از طریق یک مبدل گرم می شوند ولی در پکیج های دومبدله از دو مبدل جداگانه برای هر یک از مدارها استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

دیدگا ها
ثبت دیدگاه
تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است !!

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

آخرین اخبار و مقالات

علل سوختن فیوز پکیج چیست؟
یکی از مهم‌ترین وسایل گرمایشی در ایران پکیج  است که در انواع مدل‌های دیواری و زمینی تولید می‌شود . م ...
چگونه از پکيج با گاز مايع استفاده کنيم؟
استفاده از پکيج با گاز مايع یا پکيج با گاز شهری را باید هنگام خرید به آن توجه کنید . از جمله مواردی ...
پکيج چگالشی چیست؟ نحوه کارکرد و مزایای آن
پکیج چگالشی یکی از انواع پکیج ها است که با استفاده کامل از گرمای ایجاد شده توسط شعله ها برای گرم کرد ...
رفع خطای e1 در پکیج بوتان
دلایل زیادی می تواند موجب بروز ارورهای E در پکیج دیواری بوتان ‌شود که یکی از رایج ترین این ارور ها ، ...

محصولات تخفیف دار

رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
  • رادیاتور پره ای il primo (ایل پریمو)
۳۸۱/۰۰۰ تومان ۳۵۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
کیت نصب پکیج
  • کیت نصب پکیج
۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 26 s
  • بی تا 26 فن دار
۱۴/۸۷۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 24 rsi digital
  • پارما 24 فن دار دیجیتال
۱۸/۴۶۹/۰۰۰ تومان ۱۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 24 s
  • بی تا 24 فن دار
۱۴/۳۰۰/۰۰۰ تومان ۱۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
parma 26 rsi digital
  • پارما 26 فن دار دیجیتال
۱۹/۱۷۰/۰۰۰ تومان ۱۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro 32rsi
  • پرلا پرو 32 فن دار
۲۴/۵۴۰/۰۰۰ تومان ۲۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
Bita 22 s
  • بی تا 22 فن دار
۱۳/۷۹۰/۰۰۰ تومان ۱۲/۶۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
perla pro24rsi
  • پرلا پرو 24 فن دار
۲۱/۳۸۰/۰۰۰ تومان ۱۹/۸۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
B3115
  • آبگرمکن های کم فشار B3115
۵/۷۰۰/۰۰۰ تومان ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
تلگرام اینستاگرام آپارات