پشتیبانی آنلاین

zarbdar

پکیج شوفاژ دیواری پرلا پرو چیست ؟ کد خطای پکیج بوتان مدل پرلا Perla

خانه ← مجله خبری ← اخبار و مقالات ← پکیج شوفاژ دیواری پرلا پرو
Butan co

محصولات تخفیف دار

B3115
۳/۵۳۷/۰۰۰ تومان
ناموجود
il primo
۲۸۸/۰۰۰ تومان
ناموجود
parma 26 rsi digital
۱۵/۰۸۶/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول

پکیج شوفاژ دیواری پرلا پرو

دسته بندی : اخبار و مقالات

توضیحات

 

پکیج شوفاژ دیواری پرلا پرو

پکیج بوتان مدل پرلا پرو جزو بهترین مدل پکیج های بوتان و یکی از محبوب ترین مدل های پکیج در بازار می باشد. این مدل پکیج بوتان به این علت که تمامی قطعات آن ایتالیایی می باشد، نسبت به دیگر مدل های قیمت بیشتری دارد اما قطعا کیفیت مثال زدنی این پکیج دیواری بوتان دلیل قانع کننده ای برای پرداخت این قیمت بالا می باشد.

البته بسیاری از پکیج های موجود در بازار ایران با تبلیغ قطعات ایتالیایی در بازار به فروش می رسد که عمدتا نیز چینی می باشد و با قیمت های بسیار بالاتر از پکیج پرلا پرو فروخته می شود.

شرکت بوتان برای اطمینان خاطر مشتری در مورد تامین قطعات این پکیج بوتان ضمانت تامین قطعات تا 10 سال را در نظر گرفته است که دیگر نگرانی در مورد عدم تامین قطعات ایتالیایی نباشد. پکیج پرلا پرو را می توان پرچم دار پکیج های دیواری بوتان دانست که با ضمانت نامه معتبر شرکت بوتان تا سالها می تواند خیال شما را در مورد پکیج واحدتان راحت نماید. پکیج پرلا پرو در 3 سایز 24 ، 28 و 32 کیلووات تولید و به بازار عرضه می شود.

 

کد خطای E01 پکیج بوتان مدل پرلاپرو

در کنار این ارور چراغ قرمز چشمک زن نیز روشن می شود پدیدار شدن کد خطای پکیج بوتان روی صفحه نمایش پکیج بوتان پرلاپرو به این معنی است که شعله تشکیل نشده است. برخی از افراد به اشتباه گمان می کنند که این خطا بیانگر روشن نشدن شمعک پکیج است.

در اینجا باید دقت کنید که پکیج دیواری های جدید مثل پرلا پرو، اصلا شمعک ندارند و با شعله لحظه ای از طریق جرقه زن کار می کنند. پس از این که شعله حاصل شد، میله یونیزاسیون، یون های منفی درون شعله را جذب خود می نماید و به برد ارسال می کند. در نتیجه برد متوجه شعله شده و اجازه می دهد که شعله پکیج برقرار باشد.

در نتیجه پدیدار شدن خطا E1 پکیج بوتان مدل پرلاپرو  یعنی شعله پکیج یا حاصل نشده است و یا برد الکترونیک متوجه حاصل شدن آن نمی شود. بنابراین، حاصل نشدن شعله سه علت دارد:

 • معیوب بودن الکترود جرقه زن پکیج
 • معیوب بودن میله یون پکیج
 • معیوب بودن برد الکترونیک
 • معیوب بودن شیر برقی گاز

 

برطرف کردن ارور E01 پکیج بوتان مدل پرلاپرو

اکنون که دلایل پدیدار شدن خطای 01 در پکیج بوتان را یافتید، کار عیب یابی با سهولت بیشتری  انجام شده و می توان راحت تر پکیج را تعمیر کرد. ابتدا تمام پیچ های محفظه احتراق پکیج را باز نمایید تا بتوانید شعله را رویت کنید. اگر جرقه زن فعال است اما شعله حاصل نمی شود ایراد از یکی از موارد زیر است:

 • ایراد جرقه زن پکیج
 • ایراد برد الکترونیک
 • ایراد شیر برقی گاز
 • بسته بودن شیر گاز خانه
 • هوا داشتن لوله های گاز خانه

موارد بالا را یک به یک بررسی کنید. برای این که بفهمید جرقه زن پکیج معیوب است یا خیر، به الکترود در زمان جرقه زنی نگاه کنید. آیا جرقه از پایین الکترود اصابت می کند؟ در این صورت جرقه زن نیاز به عوض کردن دارد.

برای این که دریابید که گاز ورودی پکیج پر فشار بوده و در حالت بسته قرار ندارد یا فیلتر گاز مسدود نیست، بست شلنگ گاز را باز نموده و شلنگ را بررسی نمایید. توجه داشته باشید که یکی از خطرات احتمالی پکیج گاز گرفتگی است، بنابراین حتما بست را به خوبی ببندید و با یک ابر آغشته به آب و مایع ظرف شویی، عدم نشتی را بررسی کنید.

اما اگر شعله حاصل می شود فقط دو علت باقی می ماند. اول خرابی برد الکترونیک پکیج . دوم خرابی میله یون پکیج. برترین راه تست میله یون پکیج، بهره وری  از یک میله یون جدید است. اما پیش از تعویض میله یون، حتما میله قبلی را با سمباده پاک سازی کنید. در اغلب مواقع این کار پاسخگو است و دیگر نیازی به عوض کردن میله یون نیست.

 

کد خطای E02 پکیج بوتان مدل پرلا پرو

ارور  E02 در پکیج بوتان مدل پرلا پرو به معنی قطعی یا عمل کردن کلید حرارتی می باشد. به زبان عامیانه یعنی دستگاه جوش کرده و overheat شده است. بنابراین یکی از موارد زیر دلیل بروز این کد خطا روی صفحه دیجیتال پکیج بوتان مدل پرلاپرو می باشد.

 • خرابی سنسور حد
 • کار نکردن پمپ پکیج (سوختن سیم پیچ پمپ یا گیرپاژ بودن)
 • وجود رسوب داخل رادیاتور پکیج و مدار
 • بسته بودن شیر های رادیاتور ها

 

رفع ارور E02 پکیج بوتان مدل پرلاپرو

به طور معمول ظاهر شدن این خطا با سر و صدای زیاد از درون پکیج همراه است. پیش از معاینه پکیج، یک مرتبه آن را ریست کرده و برای ریست نمودن پکیج پرلا پرو بوتان باید کلید سمت چپی را روی حالت خاموش بگذارید و دوباره آن را روی حالت زمستانه بچرخانید. اگر در  لحظه ای خطا حذف گردد یعنی سنسور حد ایرادی ندارد و موارد بعدی را باید بررسی نمایید. اما در صورتی که این خطا به هیچ عنوان حذف نشود ایراد از موارد زیر است:

 • ایراد سنسور حد
 • شکستگی کلید سمت چپی
 • حرارت بیش از حد سنسور ( ده دقیقه به سنسور زمان داده و دوباره پکیج را ریست نمایید)
 • درصورتیکه پکیج رسوب گرفته باشد، باید اسید شویی شود.
 • درصورتیکه پمپ پکیج گیرپاژ باشد امکان دارد با روانکاری اصلاح گردد.

 

 کد خطای E03 پکیج بوتان مدل پرلاپرو 

یکی از بیشترین خطاهایی که در پکیج پرلا اتفاق می افتد ارور 03 است. پدیدار گشتن این ارور یعنی ایراد در فن و پرشر دود در پکیج های فن دار پرلاپرو و یا فعال شدن ترموستات دود در پکیج های بدون فن پرلا بوتان. علل دیگر این خطا:

 • ایراد پرشر سوئیچ دود پکیج
 • ایراد فن پکیج
 • ایراد برد الکترونیک پکیج

 

رفع ارور E03 پکیج بوتان مدل پرلا پرو

در برطرف کردن این خطا باید شکیب باشید. چند دفعه باید شعله را تنظیم کنید( با گیج مخصوص) و فلنچ شرکت بوتان را نصب نمایید.  در صورتی که فن اصلا نمی چرخد، آن را به طور مستقیم به برق 220 شهری متصل کنید. اگر مجددا پروانه فن نچرخید، احتمال دار سیم پیچی سوخته باشد و می بایست تمام فن را تعویض کنید.

دقت داشته باشید که درصورتیکه فن به وسیله برق شهری کار می کند ایراد از برد پکیج است و باید رله فن درون آن عوض شود. بعضی مواقع ایراد از پرشر سوئیچ دود می باشد. مناسب ترین روش برای امتحان پرشر دود نیز عوض کردن آن با یک پرشر جدید و شرکتی است. در این قسمت نیز دقت داشته باشید که پرشر های بی کیفیت چینی در بازار را تلمبار شده اند.

 

کد خطای E04 پکیج بوتان مدل پرلاپرو 

آخرین خطایی که در کنار فعال شدن چراغ قرمز چشمک زن به نمایش در می آید، خطای چهار است. وجود این خطا در پکیج بوتان مدل پرلاپرو به معنی کمبود فشار آب در مدار می باشد و یا این که خود کلید حداقل فشار آب ایراد دارد و نیاز به تعویض در آن احساس می شود.

رفع خطای E04 پکیج بوتان مدل پرلا : باید فشار مدار را به وسیله شیر پر کن افزایش دهید. شیر پر کن پکیج های پرلا و پرلا پرو آبی و کشویی می باشد. سر شیر را گرفته و به سمت پایین بکشید، سپس به طور پات ساعتگرد بچرخانید. اکنون فشار پکیج به آهستگی افزایش پیدا می کند. این فشار باید در محدوده مناسب بین 1 الی 1.5 بار قرار داشته باشد. اگر فشار پکیج  افزایش نمی یابد یکی از موارد زیر دلیل آن است:

 • ایراد شیر پر کن پکیج
 • انسداد مسیر شیر پر کن
 • ایراد مانومتر پکیج
 • انسداد مسیر مانومتر
 • پایین بودن فشار آب ورودی به پکیج

 

 

پکیج شوفاژ دیواری پرلا پرو

پکیج های شوفاژ دیواری پرلا پرو با قطعات ایتالیای و صفحه نمایشگر دیجیتال به مبازار عرضه می شود این پکیج های شوفاژ دیواری یکی از بهترین مدل های پکیج دیواری می باشد که با قطعات ایتالیای ساخته می شود این پکیج های دیواری در حال حاضر با مدل های خارجی در بازار کاملا برابر است.

فروش رادیاتور بوتان

خرید رادیاتور

نصب پکیج شوفاژ دیواری بوتان

نصب رادیاتور بوتان

مشاوره تلفنی خرید پکیج شوفاژ دیواری بوتان

ارسال رایگان پکیج شوفاژ دیواری بوتان در تهران

خرید پکیج دست دوم

فروش پکیج شوفاژ دیواری بوش

نمایندگی پکیج بوش

فروش آنلاین پکیج دیواری بوتان

فروش آنلاین رادیاتور پره ای بوتان

آنلاین پکیج دیواری بوش

شرکت بوتان

بوتانو

نمايندگي بوتان

نمايندگي اصلي بوتان

خدمات پس از فروش بوتان

سرويس آبگرمكن ديواري بوتان

سرويس پكيج ديواري بوتان

نصب پكيج ديواري بوتان

فروشگاه اينترنتي بوتان

فروش آنلاين پكيج

پگیج پاویا

پکیج پرلا پرو

پکیج پارما

پکیج بی تا

رادیاتور ایل پریمو

 

دیدگا ها
ثبت دیدگاه
تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است !!

دیدگاه شما

captcha
ارسال دیدگاه

آخرین اخبار و مقالات

علت خاموش شدن شمعک آبگرمکن دیواری بوتان b3118
آبگرمکن از وسایل پر کاربرد در ساختمان های مسکونی است. لوله کشی نصب دستگاه تصفیه آب و ابگرمکن کاملا ج ...
علت خاموش شدن پکیج بیتا + دلایل اصلی ایجاد این مشکل و راه حل های آن
...
علت نشت آب از زیر پکیج بوتان چیست؟ (دلایل چکه کردن و نشتی آب پکیج)
...
چه عواملی باعث مشکل در برد پکیج میشود ؟
...

محصولات تخفیف دار

B3115
 • آبگرمکن های کم فشار B3115
۳/۵۳۷/۰۰۰ تومان
ناموجود
il primo
 • رادیاتور های ایتالیایی il primo
۲۸۸/۰۰۰ تومان
ناموجود
parma 26 rsi digital
 • پارما 26 فن دار دیجیتال
۱۵/۰۸۶/۰۰۰ تومان
مشاهده محصول
تلگرام اینستاگرام آپارات